fbpx

33027 Рівне, Україна
вул.Транспортна 12, оф.109

Мукачівським ОСББ компенсуватимуть 55% суми кредиту на енергозбереження

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Загрузка...
Мукачівським ОСББ компенсуватимуть 55% суми кредиту на енергозбереження

У Мукачево мають намір компенсувати ОСББ та ЖБК до 55% суми кредиту на енергозбереження, але не більше 500 тис. гривень за одним договором.

Зміни до відповідної міської програми, розрахованої на 2016-2020 роки, планують внести найближчим часом, передає Закарпаття онлайн.

Як зазначає заступник міського голови, начальник управління міського господарства Віталій Гільтайчук, загалом ОСББ Мукачева можуть отримати з міського бюджету близько 5 млн гривень на компенсацію енергозберігаючих кредитів.

«Наразі мешканці багатоповерхівок мають унікальну можливість залучити пільгові кредити для оновлення житла, — каже чиновник. — Крім відшкодування з міського бюджету, можна отримати 40% компенсацію енергозберігаючих кредитів у рамках державних програм».

Можливість проведення комплексної термомодернізації стимулює мешканців багатоквартирних будинків до об’єднання. Зокрема, за останні три місяці у Мукачево вже створено 6 ОСББ, ще 8 — у процесі оформлення документів.

Як наголошують у Мукачівській міськраді, компенсацію отримають ОСББ та ЖБК, які використають кредитні кошти на впровадження таких енергозберігаючих заходів як модернізація та утеплення фасаду, покрівлі, дахового перекриття, підвальних приміщень, під’їздів (встановлення та заміна вікон, вхідних дверей в приміщеннях загального користування), а також на встановлення обладнання, яке працює на альтернативних джерелах енергії.