fbpx

33027 Рівне, Україна
вул.Транспортна 12, оф.109

Мельбурнський університет встановить 1,8 МВт сонячних панелей на кампусах

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Загрузка...
Мельбурнський університет встановить 1,8 МВт сонячних панелей на кампусах

Через тиждень після того, як Університет Нової Англії оголосив про свої плани щодо встановлення сонячних батарей, які б удвічі скоротили використання мережевої електроенергії, Університет Мельбурна заявив про намір встановити близько 2 МВт сонячних панелей на кампусах.

В цілому буде встановлено 1,8 Мвт сонячних систем на 18 дахах будівель на кампусах Parkville, Southbank, Dookie, Burnley і Werribee.

Нові панелі додали б 100 кВт до сонячної системи, встановленої на початку минулого року на даху будівлі університету Вілсон Холл. Нові установки сонячних батарей, оцінюються в $ 3,1 млн. Програма робіт стартує за підтримки Clean Energy Finance Corporation.

CEFC в лютому оголосив про позику у розмірі $ 9,1 млн. для Університету Мельбурна, щоб прискорити там установку сонячних батарей та інших відновлюваних джерел енергії та енергоефективних технологій в спробі скоротити витрати на електроенергію і підвищити стійкість університету.

Університет планує оптимізувати електромережу, модернізацувати морозильну систему, встановити сонячні фотоелектричні панелі, сонячні теплові та вітрові мікротурбіни, що скоротить використання мережевої електроенергії приблизно на 8 відсотків.

Мельбурнський університет встановить 1,8 МВт сонячних панелей на кампусах

Оптимізація обладнання електромережі, яка контролює і коригує вхідну напругу живлення для підвищення енергоефективності будівель, сприятиме найбільшій економії енергії, зниженню споживання більш ніж 4 ГВт/год. на рік. Вона також має додаткову перевагу – зниження витрат на експлуатацію та технічне обслуговування.

«39 університетів Австралії вносять значний вклад в національну економіку і до австралійського суспільства», – говорить Пол Маккартні, виконавчий директор корпоративного і проектного фінансування CEFC. – Чисті енергетичні установки, як ті, що впроваджуються в Університеті Мельбурна, можуть допомогти університету вирішити проблеми за рахунок інвестицій, що призводить до зниження впливу на навколишнє середовище, підвищення продуктивності та посилення фінансових показників».

Звичайно, Мельбурнський університет є лише одним з багатьох австралійських вищих навчальних закладів, які вирішили інвестувати в сонячну енергетику і скоротити свою залежність від електроенергії.

Мельбурнський університет встановить 1,8 МВт сонячних панелей на кампусах

На початку минулого року, на кампусі Гаттон Університету Квінсленда було завершено монтаж найбільший сонячної батареї держави – потужністю 3.275 МВт. Унікальний об’єкт був розроблений не тільки для скорочення споживання електроенергії університету, але й в якості одного з найскладніших і найбільших дослідженнь сонячних фотоелектричних установок в світі. Сонячний масив Університету Квінсленда також буде порівнювати відносну продуктивність кремнієвих панелей (вона має 1.2 МВт на своєму кампусі Брісбен Сент-Люсія) і тонких плівкових панелей; а також вплив хмарності, частоти очищення панелей, а також витрат на їхнє технічне обслуговування.

Цього місяця Університет Квінсленду додав чотири зарядки 50 кВт для електричних транспортних засобів. Зарядні пристрої, встановлені на кампусах Гаттон і Сент-Люсія, будуть працювати від існуючих в університеті сонячних батареях і доступні для безкоштовного використання співробітниками, студентами та для широкої громадськості.

Джерело: есоtown.com.ua