Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


У Нью-Йорку енергією від ВДЕ можна буде ділитися з сусідами використовуючи технологію Blockchain

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Нью-Йорку енергією від ВДЕ можна буде ділитися з сусідами використовуючи технологію Blockchain

У Нью-Йорку енергією від ВДЕ можна буде ділитися з сусідами використовуючи технологію Blockchain

Завдяки новому проекту жителі Нью-Йорка зможуть купувати і продавати енергію від ВДЕ один одному, минаючи органи влади.

Цей проект керується стартапом під назвою Transactive Grid, який пропонує новий вид енергетичного ринку, що змінить спосіб вироблення і користування електроенергією.
Transactive Grid прагне дати людям можливість торгувати енергією від ВДЕ зі своїми сусідами. Зараз, що зробити це, бажаючі мають проходити через державні компанії, як Duke Energy в США або National Grid в Великобританії, або їхніх торговельних посередників.

Transactive Grid може пропустити органи влади, тому що його енергетичний ринок створений на blockchain – це вибудуваний за певними правилами ланцюжок з сформованих блоків транзакцій.

Використовуючись для підкріплення Bitcoin валюти, blockchain є криптографічно безпечним переліком транзакцій. Список транзакцій зберігається на кожному комп’ютері в системі, постійно оновлюючись, оскільки кожна операція завершена. Список побудований з використанням програмного забезпечення під назвою Ethereum. Покупку і продаж енергії, що виробляється, наприклад, за допомогою сонячних батарей, жоден орган не контролює: комп’ютери контролюють один одного, щоб уникнути шахрайства.
Перші пристрої були встановлені на President Street в Нью-Йорку кілька тижнів тому. З одного боку вулиці знаходяться п’ять будинків, які виробляють власну енергію за рахунок сонця. З іншого боку п’ять споживачів зацікавлені в покупці надлишкової енергії від своїх сусідів.

Лоуренс Орсіні, співзасновник Transactive Grid каже, що blockchain робить проект легким для будь-кого. А оскільки люди часто незадоволені своїми комунальними компаніями, ідея стати автономним є дуже привабливою.

Існують інші схожі технології, наприклад, Grid Singularity, що базується у Відні (Австрія) хоче створити єдиний децентралізований енергетичний ринок для країн, що розвиваються, щоб допомогти розподілити сонячну енергію. SolarCoin платить людям цифровою валютою за генерування сонячної енергії (одну монету за 1 мегават-годину сонячної електроенергії).

Джерело: ecotown.com.ua

Автор | 2016-03-11T21:05:26+00:00 Березень 11th, 2016|Новини|