У Нью-Йорку енергією від ВДЕ можна буде ділитися з сусідами використовуючи технологію Blockchain

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Нью-Йорку енергією від ВДЕ можна буде ділитися з сусідами використовуючи технологію Blockchain

У Нью-Йорку енергією від ВДЕ можна буде ділитися з сусідами використовуючи технологію Blockchain

Завдяки новому проекту жителі Нью-Йорка зможуть купувати і продавати енергію від ВДЕ один одному, минаючи органи влади.

Цей проект керується стартапом під назвою Transactive Grid, який пропонує новий вид енергетичного ринку, що змінить спосіб вироблення і користування електроенергією.
Transactive Grid прагне дати людям можливість торгувати енергією від ВДЕ зі своїми сусідами. Зараз, що зробити це, бажаючі мають проходити через державні компанії, як Duke Energy в США або National Grid в Великобританії, або їхніх торговельних посередників.

Transactive Grid може пропустити органи влади, тому що його енергетичний ринок створений на blockchain – це вибудуваний за певними правилами ланцюжок з сформованих блоків транзакцій.

Використовуючись для підкріплення Bitcoin валюти, blockchain є криптографічно безпечним переліком транзакцій. Список транзакцій зберігається на кожному комп’ютері в системі, постійно оновлюючись, оскільки кожна операція завершена. Список побудований з використанням програмного забезпечення під назвою Ethereum. Покупку і продаж енергії, що виробляється, наприклад, за допомогою сонячних батарей, жоден орган не контролює: комп’ютери контролюють один одного, щоб уникнути шахрайства.
Перші пристрої були встановлені на President Street в Нью-Йорку кілька тижнів тому. З одного боку вулиці знаходяться п’ять будинків, які виробляють власну енергію за рахунок сонця. З іншого боку п’ять споживачів зацікавлені в покупці надлишкової енергії від своїх сусідів.

Лоуренс Орсіні, співзасновник Transactive Grid каже, що blockchain робить проект легким для будь-кого. А оскільки люди часто незадоволені своїми комунальними компаніями, ідея стати автономним є дуже привабливою.

Існують інші схожі технології, наприклад, Grid Singularity, що базується у Відні (Австрія) хоче створити єдиний децентралізований енергетичний ринок для країн, що розвиваються, щоб допомогти розподілити сонячну енергію. SolarCoin платить людям цифровою валютою за генерування сонячної енергії (одну монету за 1 мегават-годину сонячної електроенергії).

Джерело: ecotown.com.ua

Автор | 2016-03-11T21:05:26+00:00 Березень 11th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.