Нідерландці винайшли новий «сонячний» велосипед

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Велосипед на сонячних батареях

Новий електричний велосипед, який працює на енергії сонця, представили нідерландські фахівці. Сама ідея створення такого транспорту не нова. Але розташувати сонячні панелі на передньому колесі велосипеда раніше ніхто не здогадався. «Залізний кінь» також може підзаряджатися під час обертання педалей.

Марк Петерс, глава компанії Solar Application Lab: «Ми побудували перший електричний велосипед з сонячними елементами в колесі. Ця машина здатна отримувати енергію в денний час або коли ви їдете на ній».

При створенні «сонячного» велосипеда винахідники вирішили зберегти його традиційний вид.

Марк Петерс, глава компанії Solar Application Lab: «Ми хотіли зробити транспорт, який не змінить естетичної концепції того, що багато людей сприймають як велосипед».

Творці велосипеда запустили свій проект, щоб зробити внесок у захист навколишнього середовища від кліматичних змін. Жителі Нідерландів кожен будній день долають в середньому по 17 кілометрів до місця своєї роботи. При цьому більшість їдуть на машинах.

Винахідники вирішили запропонувати їм альтернативу у вигляді електричного «сонячного» велосипеда. Однак, залишалася проблема того, як він буде отримувати енергію в похмурі дні. Вирішити її допомогли студенти Технічного університету Ейндховена. Але секрет їх винаходу не розкривається.

Марк Петерс, глава компанії Solar Application Lab: «Я не можу розповісти про це. Це як у випадку з Coca-Cola. Рецепт напою не розкритий досі».

Перші «сонячні» велосипеди будуть коштувати приблизно 3000 євро. У наступному році планується знизити їх вартість до 2500 євро.

Leave a Reply