Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Нідерландці винайшли новий «сонячний» велосипед

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Нідерландці винайшли новий «сонячний» велосипед

Нідерландці винайшли новий «сонячний» велосипед

Новий електричний велосипед, який працює на енергії сонця, представили нідерландські фахівці. Сама ідея створення такого транспорту не нова. Але розташувати сонячні панелі на передньому колесі велосипеда раніше ніхто не здогадався. «Залізний кінь» також може підзаряджатися під час обертання педалей.

Марк Петерс, глава компанії Solar Application Lab: «Ми побудували перший електричний велосипед з сонячними елементами в колесі. Ця машина здатна отримувати енергію в денний час або коли ви їдете на ній».

При створенні «сонячного» велосипеда винахідники вирішили зберегти його традиційний вид.

Марк Петерс, глава компанії Solar Application Lab: «Ми хотіли зробити транспорт, який не змінить естетичної концепції того, що багато людей сприймають як велосипед».

Творці велосипеда запустили свій проект, щоб зробити внесок у захист навколишнього середовища від кліматичних змін. Жителі Нідерландів кожен будній день долають в середньому по 17 кілометрів до місця своєї роботи. При цьому більшість їдуть на машинах.

Винахідники вирішили запропонувати їм альтернативу у вигляді електричного «сонячного» велосипеда. Однак, залишалася проблема того, як він буде отримувати енергію в похмурі дні. Вирішити її допомогли студенти Технічного університету Ейндховена. Але секрет їх винаходу не розкривається.

Марк Петерс, глава компанії Solar Application Lab: «Я не можу розповісти про це. Це як у випадку з Coca-Cola. Рецепт напою не розкритий досі».

Перші «сонячні» велосипеди будуть коштувати приблизно 3000 євро. У наступному році планується знизити їх вартість до 2500 євро.

Автор | 2016-02-29T00:21:17+00:00 Лютий 29th, 2016|Новини|