Нідерландці винайшли новий «сонячний» велосипед

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Нідерландці винайшли новий «сонячний» велосипед

Нідерландці винайшли новий «сонячний» велосипед

Новий електричний велосипед, який працює на енергії сонця, представили нідерландські фахівці. Сама ідея створення такого транспорту не нова. Але розташувати сонячні панелі на передньому колесі велосипеда раніше ніхто не здогадався. «Залізний кінь» також може підзаряджатися під час обертання педалей.

Марк Петерс, глава компанії Solar Application Lab: «Ми побудували перший електричний велосипед з сонячними елементами в колесі. Ця машина здатна отримувати енергію в денний час або коли ви їдете на ній».

При створенні «сонячного» велосипеда винахідники вирішили зберегти його традиційний вид.

Марк Петерс, глава компанії Solar Application Lab: «Ми хотіли зробити транспорт, який не змінить естетичної концепції того, що багато людей сприймають як велосипед».

Творці велосипеда запустили свій проект, щоб зробити внесок у захист навколишнього середовища від кліматичних змін. Жителі Нідерландів кожен будній день долають в середньому по 17 кілометрів до місця своєї роботи. При цьому більшість їдуть на машинах.

Винахідники вирішили запропонувати їм альтернативу у вигляді електричного «сонячного» велосипеда. Однак, залишалася проблема того, як він буде отримувати енергію в похмурі дні. Вирішити її допомогли студенти Технічного університету Ейндховена. Але секрет їх винаходу не розкривається.

Марк Петерс, глава компанії Solar Application Lab: «Я не можу розповісти про це. Це як у випадку з Coca-Cola. Рецепт напою не розкритий досі».

Перші «сонячні» велосипеди будуть коштувати приблизно 3000 євро. У наступному році планується знизити їх вартість до 2500 євро.

Автор | 2016-02-29T00:21:17+00:00 Лютий 29th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.