ЄБРР відкрив нову програму для фінансування екотехнологій в Україні

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » ЄБРР відкрив нову програму для фінансування екотехнологій в Україні

ЄБРР відкрив нову програму для фінансування екотехнологій в Україні

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) відкрив нову програму по фінансуванню проектів впровадження технологій в сфері пом’якшення кліматичних змін, повідомив директор ЄБРР в Україні Шевки Аджунер на прес-конференції в Києві в середу.

«Програма FINTECC , розрахована на три роки, підтримується грантових фінансуванням у розмірі $ 7 млн з Глобального екологічного фонду та $ 4 млн – з інвестиційного фонду «Сусідство Європейського Союзу».

Вона буде допомагати українським компаніям інвестувати в найкращі доступні технології та повинна привести до скорочення викидів парникових газів. Це можуть бути технології ефективного використання енергії, матеріалів і води, а також технології відновлюваної енергетики, які не дуже поширені », – сказав він.

Зі свого боку ЄБРР в рамках цієї програми планує надати кредитування до 40 млн євро.

Як зазначив директор відділу енергоефективності та кліматичних змін ЄБРР Террі Маккаліон, кожен учасник програми зможе отримати грантові кошти в обсязі, що покриває від 5% до 25% вартості проекту, але не більше $ 1 млн .

«Ми розраховуємо, що в Україні буде реалізовано близько 15 проектів. В середньому буде виділятися по $ 0,5 млн грантових коштів», – сказав він.

Для виплати гранту зацікавлена ​​компанія повинна прийти до ЄБРР з інвестпроектом, в якому є інноваційний елемент. Потім цей проект реалізується, впроваджується нова технологія, і якщо вона відповідає умовам програми, то після закінчення проекту до 25% від вартості технології (але не більше $ 1 млн) може бути компенсовано. Яка частка витрат буде компенсована, залежить від типу впроваджуваної технології, що використовується обладнання та оцінки залученими ЄБРР фахівцями.

У свою чергу керівник сектора енергетики, клімату, транспорту і навколишнього середовища делегації ЄС в Україні Вальтер Треттон повідомив, що незабаром через ЄБРР буде організовано ще кілька програм для України . Зокрема, мова йде про програму «EU for business», в рамках якої буде надана підтримка для українських експортерів, в першу чергу представляють інноваційну нішу товарів.

«Сподіваюся, що ця програма буде затверджена якщо не в найближчі кілька тижнів, то в найближчі місяці», – сказав він.

Треттон додав, що також через ЄБРР і локальні банки буде організована нова програма фінансування енергоефективних проектів в житловому секторі України.

Автор | 2016-02-25T21:12:06+00:00 Лютий 22nd, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.