Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


ЄБРР відкрив нову програму для фінансування екотехнологій в Україні

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » ЄБРР відкрив нову програму для фінансування екотехнологій в Україні

ЄБРР відкрив нову програму для фінансування екотехнологій в Україні

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) відкрив нову програму по фінансуванню проектів впровадження технологій в сфері пом’якшення кліматичних змін, повідомив директор ЄБРР в Україні Шевки Аджунер на прес-конференції в Києві в середу.

«Програма FINTECC , розрахована на три роки, підтримується грантових фінансуванням у розмірі $ 7 млн з Глобального екологічного фонду та $ 4 млн – з інвестиційного фонду «Сусідство Європейського Союзу».

Вона буде допомагати українським компаніям інвестувати в найкращі доступні технології та повинна привести до скорочення викидів парникових газів. Це можуть бути технології ефективного використання енергії, матеріалів і води, а також технології відновлюваної енергетики, які не дуже поширені », – сказав він.

Зі свого боку ЄБРР в рамках цієї програми планує надати кредитування до 40 млн євро.

Як зазначив директор відділу енергоефективності та кліматичних змін ЄБРР Террі Маккаліон, кожен учасник програми зможе отримати грантові кошти в обсязі, що покриває від 5% до 25% вартості проекту, але не більше $ 1 млн .

«Ми розраховуємо, що в Україні буде реалізовано близько 15 проектів. В середньому буде виділятися по $ 0,5 млн грантових коштів», – сказав він.

Для виплати гранту зацікавлена ​​компанія повинна прийти до ЄБРР з інвестпроектом, в якому є інноваційний елемент. Потім цей проект реалізується, впроваджується нова технологія, і якщо вона відповідає умовам програми, то після закінчення проекту до 25% від вартості технології (але не більше $ 1 млн) може бути компенсовано. Яка частка витрат буде компенсована, залежить від типу впроваджуваної технології, що використовується обладнання та оцінки залученими ЄБРР фахівцями.

У свою чергу керівник сектора енергетики, клімату, транспорту і навколишнього середовища делегації ЄС в Україні Вальтер Треттон повідомив, що незабаром через ЄБРР буде організовано ще кілька програм для України . Зокрема, мова йде про програму «EU for business», в рамках якої буде надана підтримка для українських експортерів, в першу чергу представляють інноваційну нішу товарів.

«Сподіваюся, що ця програма буде затверджена якщо не в найближчі кілька тижнів, то в найближчі місяці», – сказав він.

Треттон додав, що також через ЄБРР і локальні банки буде організована нова програма фінансування енергоефективних проектів в житловому секторі України.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Автор | 2016-02-25T21:12:06+00:00 Лютий 22nd, 2016|Новини|