Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Найкрупніші нафтогазові копанії вкладають мільярди в «зелені» технології

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Найкрупніші нафтогазові копанії вкладають мільярди в «зелені» технології

Найкрупніші нафтогазові копанії вкладають мільярди в «зелені» технології

Ряд найбільших традиційних енергетичних компаній почали диверсифікацію свого бізнесу за рахунок посилення інвестицій в розвиток «зелених» технологій.

Так, найбільша в світі нафтова компанія за обсягом капіталізації американська Exxon Mobil Corp разом з партнерами запускає проект з уловлювання емісії вуглецю з електростанцій.

Французький нафтовий гігант Total, в свою чергу, анонсував операцію обсягом в 1,1 млрд. доларів з купівлі виробника сонячних батарей Saft Groupe SA.

Канадський оператор трубопроводів компанії Enbridge Inc. анонсував покупку частки в морській вітряної ферми за 218 млн. доларів. За допомогою цих потужностей канадці планують подвоїти свою частку на ринку альтернативної енергетики.

Найбільші компанії в сфері традиційної енергетики визнають посилений ріст «зелених» технологій.

«Щоб вижити в довгостроковій перспективі, вони просто зобов’язані диверсифікувати свої портфелі», – зазначив директор центру Глобальної енергетичної політики Колумбійського університету Джейсон Бордофф.

За оцінкою агентства Bloomberg, з 2005 по 2013 роки нафтові компанії інвестували 9,4 млрд. доларів в виробництво етанолу та іншого палива з рослин. Однак у міру того, як вітрова та сонячна енергетика стають конкурентоспроможними, акценти зміщуються в їхній бік.

Автор | 2016-05-23T19:49:02+00:00 Травень 23rd, 2016|Новини|