Найкрупніші нафтогазові копанії вкладають мільярди в «зелені» технології

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Найкрупніші нафтогазові копанії вкладають мільярди в «зелені» технології

Найкрупніші нафтогазові копанії вкладають мільярди в «зелені» технології

Ряд найбільших традиційних енергетичних компаній почали диверсифікацію свого бізнесу за рахунок посилення інвестицій в розвиток «зелених» технологій.

Так, найбільша в світі нафтова компанія за обсягом капіталізації американська Exxon Mobil Corp разом з партнерами запускає проект з уловлювання емісії вуглецю з електростанцій.

Французький нафтовий гігант Total, в свою чергу, анонсував операцію обсягом в 1,1 млрд. доларів з купівлі виробника сонячних батарей Saft Groupe SA.

Канадський оператор трубопроводів компанії Enbridge Inc. анонсував покупку частки в морській вітряної ферми за 218 млн. доларів. За допомогою цих потужностей канадці планують подвоїти свою частку на ринку альтернативної енергетики.

Найбільші компанії в сфері традиційної енергетики визнають посилений ріст «зелених» технологій.

«Щоб вижити в довгостроковій перспективі, вони просто зобов’язані диверсифікувати свої портфелі», – зазначив директор центру Глобальної енергетичної політики Колумбійського університету Джейсон Бордофф.

За оцінкою агентства Bloomberg, з 2005 по 2013 роки нафтові компанії інвестували 9,4 млрд. доларів в виробництво етанолу та іншого палива з рослин. Однак у міру того, як вітрова та сонячна енергетика стають конкурентоспроможними, акценти зміщуються в їхній бік.

Автор | 2016-05-23T19:49:02+00:00 Травень 23rd, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.