Найбільші споживачі «зеленої» електроенергії в США

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Найбільші споживачі «зеленої» електроенергії в США

Bloomberg New Energy Finance з зібрали базу даних з 600 корпоративних контрактів на поставку електроенергії . Вона свідчить про те, що не тільки приватні компанії, а й державні структури є активними партнерами вітрових і сонячних електростанцій.

Відновлювана енергетика стала досить дешевою, щоб конкурувати з традиційною в безлічі місцевостей. Особливо ефективні вітрові ферми на Великих рівнинах від Техасу до Міннесоти.

Великі компанії та держструктури підтримують революцію в енергетичному секторі. Деякі з організацій купують поновлювану енергію, незважаючи навіть на більш високу вартість, виходячи з екологічних міркувань. Чиста енергетика активно розвивається і в епоху сланцевого буму. Багато з «зелених» споживачів енергії витрачають безліч грошей на маркетинг і комунікації, не соромлячись рекламувати свою прогресивну позицію щодо сприятливих для клімату підходів.

Bloomberg прогнозує, що перехід на поновлювані джерела та заміна вугілля газом дозволить США досягти мети по скороченню викидів вуглецю на 32% до 2030 року.

Leave a Reply