Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Найбільші споживачі «зеленої» електроенергії в США

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Найбільші споживачі «зеленої» електроенергії в США

Найбільші споживачі «зеленої» електроенергії в США

Bloomberg New Energy Finance з зібрали базу даних з 600 корпоративних контрактів на поставку електроенергії . Вона свідчить про те, що не тільки приватні компанії, а й державні структури є активними партнерами вітрових і сонячних електростанцій.

Відновлювана енергетика стала досить дешевою, щоб конкурувати з традиційною в безлічі місцевостей. Особливо ефективні вітрові ферми на Великих рівнинах від Техасу до Міннесоти.

Великі компанії та держструктури підтримують революцію в енергетичному секторі. Деякі з організацій купують поновлювану енергію, незважаючи навіть на більш високу вартість, виходячи з екологічних міркувань. Чиста енергетика активно розвивається і в епоху сланцевого буму. Багато з «зелених» споживачів енергії витрачають безліч грошей на маркетинг і комунікації, не соромлячись рекламувати свою прогресивну позицію щодо сприятливих для клімату підходів.

Bloomberg прогнозує, що перехід на поновлювані джерела та заміна вугілля газом дозволить США досягти мети по скороченню викидів вуглецю на 32% до 2030 року.

Автор | 2016-07-09T14:06:53+00:00 Липень 9th, 2016|Новини|