Найбільші споживачі «зеленої» електроенергії в США

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Найбільші споживачі «зеленої» електроенергії в США

Найбільші споживачі «зеленої» електроенергії в США

Bloomberg New Energy Finance з зібрали базу даних з 600 корпоративних контрактів на поставку електроенергії . Вона свідчить про те, що не тільки приватні компанії, а й державні структури є активними партнерами вітрових і сонячних електростанцій.

Відновлювана енергетика стала досить дешевою, щоб конкурувати з традиційною в безлічі місцевостей. Особливо ефективні вітрові ферми на Великих рівнинах від Техасу до Міннесоти.

Великі компанії та держструктури підтримують революцію в енергетичному секторі. Деякі з організацій купують поновлювану енергію, незважаючи навіть на більш високу вартість, виходячи з екологічних міркувань. Чиста енергетика активно розвивається і в епоху сланцевого буму. Багато з «зелених» споживачів енергії витрачають безліч грошей на маркетинг і комунікації, не соромлячись рекламувати свою прогресивну позицію щодо сприятливих для клімату підходів.

Bloomberg прогнозує, що перехід на поновлювані джерела та заміна вугілля газом дозволить США досягти мети по скороченню викидів вуглецю на 32% до 2030 року.

Автор | 2016-07-09T14:06:53+00:00 Липень 9th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.