Найбільша в світі нафтова компанія інвестує $5 млрд у відновлювану енергію

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Найбільша в світі нафтова компанія інвестує $5 млрд у відновлювану енергію

Найбільша в світі нафтова компанія інвестує $5 млрд у відновлювану енергію

Найбільша в світі нафтова компанія – Saudi Aramco – вирішила інвестувати $ 5 млрд у відновлювані джерела енергії, щоб на енергоринку не обмежуватися лише нафтопродуктами.

В якості консультантів цієї операції компанія запросила представників найбільших банків: HSBC Holdings Plc, JPMorgan Chase & Co. і Credit Suisse Group AG. Зважаючи на зміни на світовому енергетичному ринку, рішення саудівської компанії інвестувати у ВДЕ є цілком закономірним. Останніх кілька років чимало нафтових компаній з Близького Сходу диверсифікують свій бізнес, вкладаючи кошти в «зелену» енергетику, адже це безпомилковий спосіб «триматися на плаву» в довгостроковій перспективі. Зокрема, ще в листопаді 2016 року стало відомо, що сім провідних нафтогазових компаній прагнуть об’єднати свої зусилля, щоб створити інвестиційний фонд для розвитку відновлюваних джерел енергії. Протягом найближчих 10 років ці компанії планують інвестувати $ 1 млрд.

«Наша заява підкреслює сильну колективну прихильність у вирішенні проблеми зміни клімату, що дозволяє нам об’єднати наші знання і ресурси у вирішенні однієї з найбільших проблем, що стоять перед нашою промисловістю і світом, – сказав Амін Нассер президент і виконавчий директор Saudi Aramco».

До 2023 року Саудівська Аравія прагне виробляти 10 гігават енергії з відновлюваних джерел енергії, а компанію Saudi Aramco перетворити в диверсифіковану енергетичну компанію.

Автор | 2017-02-04T22:17:26+00:00 Лютий 3rd, 2017|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.