Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Найбільша в світі нафтова компанія інвестує $5 млрд у відновлювану енергію

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Найбільша в світі нафтова компанія інвестує $5 млрд у відновлювану енергію

Найбільша в світі нафтова компанія інвестує $5 млрд у відновлювану енергію

Найбільша в світі нафтова компанія – Saudi Aramco – вирішила інвестувати $ 5 млрд у відновлювані джерела енергії, щоб на енергоринку не обмежуватися лише нафтопродуктами.

В якості консультантів цієї операції компанія запросила представників найбільших банків: HSBC Holdings Plc, JPMorgan Chase & Co. і Credit Suisse Group AG. Зважаючи на зміни на світовому енергетичному ринку, рішення саудівської компанії інвестувати у ВДЕ є цілком закономірним. Останніх кілька років чимало нафтових компаній з Близького Сходу диверсифікують свій бізнес, вкладаючи кошти в «зелену» енергетику, адже це безпомилковий спосіб «триматися на плаву» в довгостроковій перспективі. Зокрема, ще в листопаді 2016 року стало відомо, що сім провідних нафтогазових компаній прагнуть об’єднати свої зусилля, щоб створити інвестиційний фонд для розвитку відновлюваних джерел енергії. Протягом найближчих 10 років ці компанії планують інвестувати $ 1 млрд.

«Наша заява підкреслює сильну колективну прихильність у вирішенні проблеми зміни клімату, що дозволяє нам об’єднати наші знання і ресурси у вирішенні однієї з найбільших проблем, що стоять перед нашою промисловістю і світом, – сказав Амін Нассер президент і виконавчий директор Saudi Aramco».

До 2023 року Саудівська Аравія прагне виробляти 10 гігават енергії з відновлюваних джерел енергії, а компанію Saudi Aramco перетворити в диверсифіковану енергетичну компанію.

Автор | 2017-02-04T22:17:26+00:00 Лютий 3rd, 2017|Новини|