Найбільша трамвайна мережа у світі перейде на сонячну енергію

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Найбільша трамвайна мережа у світі перейде на сонячну енергію

Найбільша трамвайна мережа у світі перейде на сонячну енергію

В австралійському Мельбурні мають намір перевести понад 400 трамваїв на сонячну електроенергію.

Проект реалізується в рамках плану повної відмови Австралії від викопного палива до 2050 року і фінансується урядом.

Передбачаєься, що на півночі штату Вікторія будуть побудовані спеціальні сонячні станції, близько половини електроенергії яких використовуватиметься для живлення трамваїв у Мельбурні.

Першу таку СЕС планують побудувати до кінця 2018 року.

За прогнозами експертів, до 2025 року проект допоможе Австралії, уряд якої планує закрити вугільні електростанції – одна з них, Хейзелвуд в Джипсленд, яка виробляє майже чверть усієї електроенергії штату, вже готується до закриття, збільшити цільове використання поновлюваних джерел енергії на 40%.

Сьогодні трамвайна мережа австралійського Мельбурна, яка має протяжність 250 кілометрів, нараховує 536 вагонів та 30 маршрутів, вважається найбільшою в світі.

Автор | 2017-02-04T21:03:36+00:00 Січень 23rd, 2017|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.