Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Нафтовий гігант Shell інвестує $1,7 млрд. у вітрову енергетику

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Нафтовий гігант Shell інвестує $1,7 млрд. у вітрову енергетику

Нафтовий гігант Shell інвестує $1,7 млрд. у вітрову енергетику

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Нафтовий гігант Shell інвестує $ 1,7 млрд у відновлювані джерела і низьковуглецеву енергетику. Для цього компанія створила новий підрозділ New Energies. Глобальні інвестиції в зелену енергетику продовжують зростати, передає Freedom finance.

Найбільша в Європі нафтова компанія розроблятиме технології альтернативної генерації енергії, зосередивши увагу на енергії вітру. Рішення про довгострокові інвестиції в зелену енергетику було прийнято в Shell після звіту міжнародної ради експертів Chatham House, що базується в Лондоні. Згідно з цим звітом, міжнародні нафтові компанії повинні повністю трансформувати бізнес, в іншому випадку їх чекає занепад протягом наступного десятиліття.

Новий підрозділ New Energies буде використовувати наявний доробок в дослідженнях і розробках Shell в області біопалива, водневої енергетики та ін. При цьому основні інвестиції в розмірі $ 1,7 млрд будуть спрямовані на використання технологій вітроелектростанцій.

Нафтова компанія Shell не самотня в спробах переходу від видобутку нафти до екологічно чистої енергії. Так, французька компанія Total володіє оператором сонячної енергії SunPower. Проте, екологи не дуже задоволені компанією Shell і пов’язано це з тим, що капітальні витрати підрозділу New Energies рівні $ 200 млн., що становить менше 1% від загальних витрат Shell на нафту і газ в розмірі $ 30 млрд. Можливо, перші інвестиції Shell будуть її порятунком в наступні кілька десятиліть, коли ринок енергетики повністю трансформується і традиційні вуглеводневі компанії втратять значну частку ринку.

З розвитком індустрії біржових фондів зростає число компаній, що інвестують в альтернативну енергетику. Найбільшим фондом сонячної енергетики є Guggenheim Solar ETF (TAN, NYSE), який слідує за глобальним індексом MAC Solar Energy. Всього в портфелі фонду акції 25 компаній з усього світу. Частка американських компаній становить 38,2%, китайських – 36,9%. Під управлінням фонду $ 231 млн.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Автор | 2016-06-04T17:51:50+00:00 Червень 4th, 2016|Новини|