Нафтовий гігант Shell інвестує $1,7 млрд. у вітрову енергетику

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Нафтовий гігант Shell інвестує $1,7 млрд. у вітрову енергетику

Нафтовий гігант Shell інвестує $1,7 млрд. у вітрову енергетику

Нафтовий гігант Shell інвестує $ 1,7 млрд у відновлювані джерела і низьковуглецеву енергетику. Для цього компанія створила новий підрозділ New Energies. Глобальні інвестиції в зелену енергетику продовжують зростати, передає Freedom finance.

Найбільша в Європі нафтова компанія розроблятиме технології альтернативної генерації енергії, зосередивши увагу на енергії вітру. Рішення про довгострокові інвестиції в зелену енергетику було прийнято в Shell після звіту міжнародної ради експертів Chatham House, що базується в Лондоні. Згідно з цим звітом, міжнародні нафтові компанії повинні повністю трансформувати бізнес, в іншому випадку їх чекає занепад протягом наступного десятиліття.

Новий підрозділ New Energies буде використовувати наявний доробок в дослідженнях і розробках Shell в області біопалива, водневої енергетики та ін. При цьому основні інвестиції в розмірі $ 1,7 млрд будуть спрямовані на використання технологій вітроелектростанцій.

Нафтова компанія Shell не самотня в спробах переходу від видобутку нафти до екологічно чистої енергії. Так, французька компанія Total володіє оператором сонячної енергії SunPower. Проте, екологи не дуже задоволені компанією Shell і пов’язано це з тим, що капітальні витрати підрозділу New Energies рівні $ 200 млн., що становить менше 1% від загальних витрат Shell на нафту і газ в розмірі $ 30 млрд. Можливо, перші інвестиції Shell будуть її порятунком в наступні кілька десятиліть, коли ринок енергетики повністю трансформується і традиційні вуглеводневі компанії втратять значну частку ринку.

З розвитком індустрії біржових фондів зростає число компаній, що інвестують в альтернативну енергетику. Найбільшим фондом сонячної енергетики є Guggenheim Solar ETF (TAN, NYSE), який слідує за глобальним індексом MAC Solar Energy. Всього в портфелі фонду акції 25 компаній з усього світу. Частка американських компаній становить 38,2%, китайських – 36,9%. Під управлінням фонду $ 231 млн.

Автор | 2016-06-04T17:51:50+00:00 Червень 4th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.