Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


На здійснення енергоефективних заходів у секторі теплопостачання цьогоріч буде підписано договорів на $88 млн

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » На здійснення енергоефективних заходів у секторі теплопостачання цьогоріч буде підписано договорів на $88 млн

На здійснення енергоефективних заходів у секторі теплопостачання цьогоріч буде підписано договорів на $88 млн

До кінця 2016 року Мінрегіон України має намір підписати близько 50 договорів на здійснення енергоефективних заходів у секторі теплопостачання на загальну суму у 88 млн дол. США.

Відповідні угоди відомство планує погодити у рамках спільного зі Світовим банком проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання», передає КМУ.

Як зазначав віце-прем’єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, у квітні Світовому банку було направлено 8 звітів з оцінки учасників проекту на загальну суму близько 19 млн доларів США.

«Підписати договори за даними закупівлями плануємо у другому кварталі 2016 року. Загалом до кінця року в наших планах підписати близько 50 договорів на загальну суму у 88 млн дол. США, – говорить він. – Додатково буде ініційовано 14 закупівель на 106 млн дол. США, підписання яких заплановано на 2017 рік».

Наразі в рамках проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання» вже ініційовано 33 закупівлі на суму 49,61 млн дол. США, говорить Геннадій Зубко.

«Ці кошти підуть на впровадження енергоефективних заходів у різних регіонах України, – розповів міністр. – Це і реконструкція трьох ТЕЦ, понад 150 котелень та десятків центральних теплових пунктів, і будівництво когенераційних станцій, і заміна тепломереж, і встановлення індивідуальних теплових пунктів та загальнобудинкових теплолічильників».

Загальний обсяг фінансування проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання», реалізацію якого Мінрегіон розпочав у 2014 році, становить 315,5 млн доларів США, з яких 265,5 млн дол. США – кошти Світового банку, а 50 млн дол. США – кошти Фонду чистих технологій.

Автор | 2016-05-09T18:57:23+00:00 Травень 9th, 2016|Новини|