На здійснення енергоефективних заходів у секторі теплопостачання цьогоріч буде підписано договорів на $88 млн

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
На здійснення енергоефективних заходів у секторі теплопостачання цьогоріч буде підписано договорів на $88 млн

До кінця 2016 року Мінрегіон України має намір підписати близько 50 договорів на здійснення енергоефективних заходів у секторі теплопостачання на загальну суму у 88 млн дол. США.

Відповідні угоди відомство планує погодити у рамках спільного зі Світовим банком проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання», передає КМУ.

Як зазначав віце-прем’єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, у квітні Світовому банку було направлено 8 звітів з оцінки учасників проекту на загальну суму близько 19 млн доларів США.

«Підписати договори за даними закупівлями плануємо у другому кварталі 2016 року. Загалом до кінця року в наших планах підписати близько 50 договорів на загальну суму у 88 млн дол. США, – говорить він. – Додатково буде ініційовано 14 закупівель на 106 млн дол. США, підписання яких заплановано на 2017 рік».

Наразі в рамках проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання» вже ініційовано 33 закупівлі на суму 49,61 млн дол. США, говорить Геннадій Зубко.

«Ці кошти підуть на впровадження енергоефективних заходів у різних регіонах України, – розповів міністр. – Це і реконструкція трьох ТЕЦ, понад 150 котелень та десятків центральних теплових пунктів, і будівництво когенераційних станцій, і заміна тепломереж, і встановлення індивідуальних теплових пунктів та загальнобудинкових теплолічильників».

Загальний обсяг фінансування проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання», реалізацію якого Мінрегіон розпочав у 2014 році, становить 315,5 млн доларів США, з яких 265,5 млн дол. США – кошти Світового банку, а 50 млн дол. США – кошти Фонду чистих технологій.

Leave a Reply