На здійснення енергоефективних заходів у секторі теплопостачання цьогоріч буде підписано договорів на $88 млн

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » На здійснення енергоефективних заходів у секторі теплопостачання цьогоріч буде підписано договорів на $88 млн

На здійснення енергоефективних заходів у секторі теплопостачання цьогоріч буде підписано договорів на $88 млн

До кінця 2016 року Мінрегіон України має намір підписати близько 50 договорів на здійснення енергоефективних заходів у секторі теплопостачання на загальну суму у 88 млн дол. США.

Відповідні угоди відомство планує погодити у рамках спільного зі Світовим банком проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання», передає КМУ.

Як зазначав віце-прем’єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, у квітні Світовому банку було направлено 8 звітів з оцінки учасників проекту на загальну суму близько 19 млн доларів США.

«Підписати договори за даними закупівлями плануємо у другому кварталі 2016 року. Загалом до кінця року в наших планах підписати близько 50 договорів на загальну суму у 88 млн дол. США, – говорить він. – Додатково буде ініційовано 14 закупівель на 106 млн дол. США, підписання яких заплановано на 2017 рік».

Наразі в рамках проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання» вже ініційовано 33 закупівлі на суму 49,61 млн дол. США, говорить Геннадій Зубко.

«Ці кошти підуть на впровадження енергоефективних заходів у різних регіонах України, – розповів міністр. – Це і реконструкція трьох ТЕЦ, понад 150 котелень та десятків центральних теплових пунктів, і будівництво когенераційних станцій, і заміна тепломереж, і встановлення індивідуальних теплових пунктів та загальнобудинкових теплолічильників».

Загальний обсяг фінансування проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання», реалізацію якого Мінрегіон розпочав у 2014 році, становить 315,5 млн доларів США, з яких 265,5 млн дол. США – кошти Світового банку, а 50 млн дол. США – кошти Фонду чистих технологій.

Автор | 2016-05-09T18:57:23+00:00 Травень 9th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.