На Закарпатті працює найбільша у Західній Україні сонячна електростанція

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » На Закарпатті працює найбільша у Західній Україні сонячна електростанція

На Закарпатті працює найбільша у Західній Україні сонячна електростанція

В селі Ірлява Ужгородського району працює найбільша у Західній Україні сонячна електростанція.


На 23-х гектарах встановлено майже 43 тисячі блоків сонячних батарей, пише Голос Карпат.

Сонячна електростанція потужністю 10,09 МВт здатна виробляти 9,6 млн. кВт-год на рік і забезпечувати весь Великоберезнянський район або 10% від потреб Ужгорода.

Постійний струм подається на чотири інверторні підстанції, де перетворюється у змінний, а потім через трансформаторну станцію подається у загальну мережу.

СЕС в урочищі Дубина побудувало ТОВ «Сонячна енергія ПЛЮС» за італійською технологією з китайських матеріалів у досить стислі терміни – всього за 6 місяців.

Як зазначають інвестори проекту, сонячні модулі мають спеціальний захист від граду, снігу та механічних пошкоджень.

На Закарпатті працює найбільша у Західній Україні сонячна електростанція

На Закарпатті працює найбільша у Західній Україні сонячна електростанція

«Батареї розташовані під тридцятиградусним кутом до землі на такій відстані одна від одної, щоб за будь-якої погоди й пори року на них не потрапляла тінь, – наголошують у «Сонячна енергія ПЛЮС». – На додачу, вони самоочищаються, тому з персоналу на території електростанції працюють тільки охоронці».

На Закарпатті працює ще дві сонячні електростанції. Одна розташована також на Ужгородщині, а друга – на Виноградівщині. Загальна потужність трьох СЕС становить 18 МВт. Для порівняння: виробництво “класичної” електроенергії на Закарпатті зосереджено на 8 гідроелектростанціях загальною потужністю 37,06 МВт.

 

Джерело: есоtown.com.ua

Автор | 2016-10-20T00:59:46+00:00 Квітень 17th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.