Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


На Закарпатті працює найбільша у Західній Україні сонячна електростанція

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » На Закарпатті працює найбільша у Західній Україні сонячна електростанція

На Закарпатті працює найбільша у Західній Україні сонячна електростанція

В селі Ірлява Ужгородського району працює найбільша у Західній Україні сонячна електростанція.


На 23-х гектарах встановлено майже 43 тисячі блоків сонячних батарей, пише Голос Карпат.

Сонячна електростанція потужністю 10,09 МВт здатна виробляти 9,6 млн. кВт-год на рік і забезпечувати весь Великоберезнянський район або 10% від потреб Ужгорода.

Постійний струм подається на чотири інверторні підстанції, де перетворюється у змінний, а потім через трансформаторну станцію подається у загальну мережу.

СЕС в урочищі Дубина побудувало ТОВ «Сонячна енергія ПЛЮС» за італійською технологією з китайських матеріалів у досить стислі терміни – всього за 6 місяців.

Як зазначають інвестори проекту, сонячні модулі мають спеціальний захист від граду, снігу та механічних пошкоджень.

На Закарпатті працює найбільша у Західній Україні сонячна електростанція

На Закарпатті працює найбільша у Західній Україні сонячна електростанція

«Батареї розташовані під тридцятиградусним кутом до землі на такій відстані одна від одної, щоб за будь-якої погоди й пори року на них не потрапляла тінь, – наголошують у «Сонячна енергія ПЛЮС». – На додачу, вони самоочищаються, тому з персоналу на території електростанції працюють тільки охоронці».

На Закарпатті працює ще дві сонячні електростанції. Одна розташована також на Ужгородщині, а друга – на Виноградівщині. Загальна потужність трьох СЕС становить 18 МВт. Для порівняння: виробництво “класичної” електроенергії на Закарпатті зосереджено на 8 гідроелектростанціях загальною потужністю 37,06 МВт.

 

Джерело: есоtown.com.ua

Автор | 2016-10-20T00:59:46+00:00 Квітень 17th, 2016|Новини|