На Закарпатті обленерго радить домогосподарствам встановлювати сонячні панелі

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » На Закарпатті обленерго радить домогосподарствам встановлювати сонячні панелі

На Закарпатті обленерго радить домогосподарствам встановлювати сонячні панелі

ПАТ “Закарпаттяобленерго” радить приватним домогосподарствам встановлювати сонячні панелі та отримати «зелений» тариф.

Як зазначають у компанії, проектування та монтаж сонячних панелей необхідно доручити організації з відповідним досвідом роботи та позитивними відгуками (наприклад, ТОВ СмартЕко – ред.)

«Якщо потужність генеруючої установки перевищує договірну потужність, необхідно звернутись у Сервісний центр відповідного (М)РЕМ і збільшити її до необхідної величини, – рекомендують енергетики. – Разом з тим потрібно придбати двонаправлений лічильник електричної енергії – краще виробництва Actaris, ACE 6000». (для однофазних мереж немає необхідності переплачувати за промисловий лічильник, і можна встановити МТХ-1, який обійдеться в 3 рази дешевше – ред.)

Такий лічильник можна замовити у ОблЕнерго, або ж придбати в Інтернеті.

Побутовим споживачам, які мають намір встановлювати сонячні батареї, необхідно також надати у Сервісний центр відповідного (М)РЕМ пакет документів: заяву-повідомлення з двома примірниками однолінійної схеми підключення генеруючої установки, копії паспортів на інвенторне устаткування та сонячні панелі, сертифікати їх відповідності, виписку з банку із зазначенням поточного рахунку, на який будуть перераховуватись кошти, копію паспорту та ідентифікаційного коду, копію діючого договору про користування електричною енергією. (ТОВ СмартЕко має практичний досвід підключення “зеленого” тарифу в РівнеОблЕнерго та безкоштовно допоможе Вам подати всі необхідні документи – ред.)

У ПАТ “Закарпаттяобленерго” наголошують, що зелений тариф надається лише приватним домогосподарствам, які мають декларацію про введення в експлуатацію.

Автор | 2016-09-29T22:32:12+00:00 Вересень 29th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.