Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


На Закарпатті обленерго радить домогосподарствам встановлювати сонячні панелі

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » На Закарпатті обленерго радить домогосподарствам встановлювати сонячні панелі

На Закарпатті обленерго радить домогосподарствам встановлювати сонячні панелі

ПАТ “Закарпаттяобленерго” радить приватним домогосподарствам встановлювати сонячні панелі та отримати «зелений» тариф.

Як зазначають у компанії, проектування та монтаж сонячних панелей необхідно доручити організації з відповідним досвідом роботи та позитивними відгуками (наприклад, ТОВ СмартЕко – ред.)

«Якщо потужність генеруючої установки перевищує договірну потужність, необхідно звернутись у Сервісний центр відповідного (М)РЕМ і збільшити її до необхідної величини, – рекомендують енергетики. – Разом з тим потрібно придбати двонаправлений лічильник електричної енергії – краще виробництва Actaris, ACE 6000». (для однофазних мереж немає необхідності переплачувати за промисловий лічильник, і можна встановити МТХ-1, який обійдеться в 3 рази дешевше – ред.)

Такий лічильник можна замовити у ОблЕнерго, або ж придбати в Інтернеті.

Побутовим споживачам, які мають намір встановлювати сонячні батареї, необхідно також надати у Сервісний центр відповідного (М)РЕМ пакет документів: заяву-повідомлення з двома примірниками однолінійної схеми підключення генеруючої установки, копії паспортів на інвенторне устаткування та сонячні панелі, сертифікати їх відповідності, виписку з банку із зазначенням поточного рахунку, на який будуть перераховуватись кошти, копію паспорту та ідентифікаційного коду, копію діючого договору про користування електричною енергією. (ТОВ СмартЕко має практичний досвід підключення “зеленого” тарифу в РівнеОблЕнерго та безкоштовно допоможе Вам подати всі необхідні документи – ред.)

У ПАТ “Закарпаттяобленерго” наголошують, що зелений тариф надається лише приватним домогосподарствам, які мають декларацію про введення в експлуатацію.

Автор | 2016-09-29T22:32:12+00:00 Вересень 29th, 2016|Новини|