Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


На які джерела енергії буде зростати попит?

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » На які джерела енергії буде зростати попит?

На які джерела енергії буде зростати попит?

US Energy Information Administration (EIA) опублікувала Річний енергетичний огляд за 2015 рік (AEO2015) з прогнозом розвитку галузі виробництва електроенергії до 2040 року.

На думку експертів EIA, споживання електроенергії в світі в середньому буде збільшуватися щорічно на 0,8% до 2040 року, пропорційно з очікуваним зростанням чисельності населення планети.

Найбільший приріст генерації енергії збільшиться за рахунок використання відновлюваної енергетики, а також споживання природного газу.

Так, за станом на 2013 рік в США частка використання енергії з відновлюваних джерел в загальному сегменті енергетики збільшилася до 13%. Згідно з прогнозами EIA, до 2040 року цей показник збільшиться до 18% завдяки зростанню кількості вітроенергетичних об’єктів і об’єктів сонячної енергетики, які займуть 2/3 від всіх потужностей сектора альтернативної енергетики.

Прогнозується, що сонячна енергетика стане самим швидкозростаючим джерелом в сегменті відновлювальної енергогенерації, однак на вітроелектростанції доведеться найбільше збільшення енерговиробництва. Таким чином, вітер стане найбільшим джерелом поновлюваної генерації до 2040 року, витіснивши гідроенергетику з позиції найбільшого джерела відновлюваної енергії.

Що стосується збільшення газоспоживання, то, за оцінками ЕІА, частка природного газу в загальному обсязі енергоспоживання США збільшиться з 27%, актуальних на 2013 рік, до 31%, очікуваних в 2040 році на тлі зниження використання вугілля та ядерної енергії для виробництва електрики (за аналогічний період споживання вугілля знизиться з 39% до 34%, а ядерної енергії – з 19% до 16%).

У загальносвітовій картині прогнози також обіцяють отримання природним газом ролі головного енергоресурсу у виробництві електроенергії до 2020. До того ж очікується, що до 2040 року «блакитне паливо» займе 42% від загального енергоспоживання в глобальному енергосегменті. Однак наступ «газової ери» буде істотно залежати від цін на даний ресурс і від результатів конкурування з вугіллям і поновлюваними джерелами енергії.

Автор | 2016-04-08T23:11:50+00:00 Квітень 8th, 2016|Новини|