На які джерела енергії буде зростати попит?

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » На які джерела енергії буде зростати попит?

На які джерела енергії буде зростати попит?

US Energy Information Administration (EIA) опублікувала Річний енергетичний огляд за 2015 рік (AEO2015) з прогнозом розвитку галузі виробництва електроенергії до 2040 року.

На думку експертів EIA, споживання електроенергії в світі в середньому буде збільшуватися щорічно на 0,8% до 2040 року, пропорційно з очікуваним зростанням чисельності населення планети.

Найбільший приріст генерації енергії збільшиться за рахунок використання відновлюваної енергетики, а також споживання природного газу.

Так, за станом на 2013 рік в США частка використання енергії з відновлюваних джерел в загальному сегменті енергетики збільшилася до 13%. Згідно з прогнозами EIA, до 2040 року цей показник збільшиться до 18% завдяки зростанню кількості вітроенергетичних об’єктів і об’єктів сонячної енергетики, які займуть 2/3 від всіх потужностей сектора альтернативної енергетики.

Прогнозується, що сонячна енергетика стане самим швидкозростаючим джерелом в сегменті відновлювальної енергогенерації, однак на вітроелектростанції доведеться найбільше збільшення енерговиробництва. Таким чином, вітер стане найбільшим джерелом поновлюваної генерації до 2040 року, витіснивши гідроенергетику з позиції найбільшого джерела відновлюваної енергії.

Що стосується збільшення газоспоживання, то, за оцінками ЕІА, частка природного газу в загальному обсязі енергоспоживання США збільшиться з 27%, актуальних на 2013 рік, до 31%, очікуваних в 2040 році на тлі зниження використання вугілля та ядерної енергії для виробництва електрики (за аналогічний період споживання вугілля знизиться з 39% до 34%, а ядерної енергії – з 19% до 16%).

У загальносвітовій картині прогнози також обіцяють отримання природним газом ролі головного енергоресурсу у виробництві електроенергії до 2020. До того ж очікується, що до 2040 року «блакитне паливо» займе 42% від загального енергоспоживання в глобальному енергосегменті. Однак наступ «газової ери» буде істотно залежати від цін на даний ресурс і від результатів конкурування з вугіллям і поновлюваними джерелами енергії.

Автор | 2016-04-08T23:11:50+00:00 Квітень 8th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.