Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


На Волині умілець економить електроенергію завдяки вітряку власного виробництва та сонячній панелі

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » На Волині умілець економить електроенергію завдяки вітряку власного виробництва та сонячній панелі

На Волині умілець економить електроенергію завдяки вітряку власного виробництва та сонячній панелі

Електрик Іван Тусюк з села Краска Ратнівського району Волинської області змайстрував вітряк, встановив сонячну панель та економить електроенергію.

70-річний сільський умілець почав експериментувати у шкільному віці, передає Волинські новини.

«Коли я навчався у восьмому класі, то з трофейного німецького індуктора змайстрував вітрячка, який виробляв електроенергію для лампочки на 8 вольт, – згадує Іван Тусюк. – Покрутив вітрячок біля хати кілька місяців, бо часи були радянські, і батько сказав: «Розбери від гріха подалі, щоб не трапилося неприємностей».

Вже у 60-річному віці Іван Тусюк почав майструвати новий вітряк, який нині встановлений на даху майстерні.

«Генератор на 12 вольт, який заряджає лужну батарею на 600 ампер-годин, дозволяє суттєво економити електроенергію, – каже майстер. – Як закінчу плату, то навіть зварювальний апарат працюватиме на виробленій електроенергії, можна буде вмикати шуруповерт – от тільки дві «розпайовочні» коробки треба знайти».

Поряд із вітряком на даху дерев’яного будиночка Іван Тусюк встановив сонячну батарею.

«То сонце заряджає акумулятор, то вітер, що більше ампер-годин, то краще, – пояснює сільський умілець. – Хочу облаштувати ще одну сонячну панель на 500 Вт».

Іван Тусюк також планує встановити ротор Оніпка.

«Вітряк тоді працюватиме за швидкості вітру у 1 метр на секунду, тоді як нинішньому потрібно 5-6 м/с, – ділиться планами на майбутнє майстер. – Доведеться їхати до автора винаходу у Київську область».

На додачу 70-річний майстер збирає трактор на газогенераторній установці.

«Агрегат працюватиме на газу, що виробляється при спалюванні деревного палива або торфу», – пояснює Іван Тусюк.

Волинський умілець змайстрував усі необхідні механізми для господарства власними руками. Сівалку, молотарку, млин, ще один трактор, який уміє орати, косити, сіно гребти та дрова різати, під’єднавши циркулярку.

«Ще виробляти б зі сміття газ – і знання є і креслення, однак немає у селі зацікавлених у цьому людей», – важко зітхає Іван Тусюк.

Автор | 2017-01-08T16:15:04+00:00 Грудень 17th, 2016|Новини|