На Вінничині збудують СЕС потужністю 16МВт

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
На Вінничині збудують СЕС потужністю 16МВт

Чечельник отримує 145 тис. грн. від сонячної станції на своїх землях. Щороку інвестор платитиме у бюджет селища за оренду.

Як повідомляє сайт i-vin.info, поблизу смт Чечельника на Вінниччині запустили в дію другу чергу будівництва фотогальванічної електростанції. Станція «Чечельник» займає площу 32 га, потужністю 16 МВт, повідомили у місцевій райдержадміністрації. Об’єкт споруджує ТОВ «Подільський Енергоконсалтинг». За словами представників компанії, він щорічно генеруватиме близько 22,48 млн. кВт/год електроенергії, зменшуючи майже на 22 тисячі тонн на рік викиди вуглекислого газу в атмосферу.

– Згідно укладеного договору, щороку бюджет селищної ради отримуватиме майже 145 тис. грн. орендної плати за землю. До речі сказати, раніше ця ділянка не використовувалась як сільськогосподарські угіддя, і будівництво цієї електростанції є яскравим прикладом ефективного використання земель, – прокоментував голова Чечельницької РДА Сергій Пустовий.

Додамо, що до 2018 року на Вінниччині заплановано побудувати та ввести в експлуатацію ще 20 сонячних електростанцій та 9 малих ГЕС сумарною потужністю 116 МВт.

Leave a Reply