Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.На Вінничині у школі встановили сонячний колектор, гроші на який зібрали через краудфандинг

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » На Вінничині у школі встановили сонячний колектор, гроші на який зібрали через краудфандинг

На Вінничині у школі встановили сонячний колектор, гроші на який зібрали через краудфандинг

На вихідних 26-27 березня у школі села Грижинці Вінницької області проходили незвичні заняття. Місцеві жителі та студенти Вінницького технічного університету вчилися будувати сонячні колектори.

Ідея такого тренінгу з’явилася у активістів Вінницького обласного осередку Всеукраїнської екологічної ліги, яким допомагав Національний екологічний центр України. Директор школи прийняв пропозицію з ентузіазмом, і всіляко допомагав під час тренінгу.

Сонячний колектор (або геліоколектор) – це пристрій, який нагріває воду за допомогою сонячних променів. Така енергія – безкоштовна, тому принаймні 6-7 місяців у році можна отримувати теплу воду для господарських потреб. А в інші місяці – ще й допомагати системі опалення.

Процес збору сонячного саморобного колектора

На Вінничині у школі встановили сонячний колектор, гроші на який зібрали через краудфандинг

В Україні купити готовий сонячний колектор дуже легко. Підвищення тарифів на енергоресурси робить енергію Сонця привабливим варіантом економії для багатьох. Але часто проблемою стає вартість колектора, базова установка коштуватиме близько 1000 Євро. Основна причина у тому, що більшість такого обладнання імпортуєтсья в Україну, тому чим більше знецінюється гривня, тим важче звичайному українцю дозволити собі його.

Рішення цьому є. Ще з 2011 року в Україні впроваджується проект “Увімкни сонце – живи комфортно”. Основна його мета – показати людям, що сонячні колектори можна робити самому, не витрачаючи при цьому величезних коштів. Саме таку технологію використали на тренінгу у Грижинцях. Вона є повністю відкритою, тому кожен може вільно її використовувати.

За два дні тренінгу вдалося зробити та встановити абсорбер (панель, як вбирає промені і нагріває рідину), і бак, в якому нагріта вода буде накопичуватися. Наступний крок – з’єднати всі елементи системи. Колектор буде працювати спільно з електричним бойлером в їдальні. Таким чином, школа буде значно економити на приготуванні їжі для учнів.

Сонячні колектори для школи на Вінничинні

На Вінничині у школі встановили сонячний колектор, гроші на який зібрали через краудфандинг

Кошти на матеріали для колектора вдалося частково зібрати краудфандингом, частину необхідного дала школа.

Група не планує зупинитися на одному тренінгу. У перспективі навіть є плани створити виробництво таких доступних сонячних колекторів.

Приєднуйтеся до спільноти у Facebook, щоб слідкувати за новинами та оголошеннями!

Завантажити посібник з виготовлення сонячних колекторів можна на веб-сайті проекту.

Автор | 2016-10-20T00:59:55+00:00 Квітень 4th, 2016|Новини|