Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


На Вінничині у школі встановили сонячний колектор, гроші на який зібрали через краудфандинг

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » На Вінничині у школі встановили сонячний колектор, гроші на який зібрали через краудфандинг

На Вінничині у школі встановили сонячний колектор, гроші на який зібрали через краудфандинг

На вихідних 26-27 березня у школі села Грижинці Вінницької області проходили незвичні заняття. Місцеві жителі та студенти Вінницького технічного університету вчилися будувати сонячні колектори.

Ідея такого тренінгу з’явилася у активістів Вінницького обласного осередку Всеукраїнської екологічної ліги, яким допомагав Національний екологічний центр України. Директор школи прийняв пропозицію з ентузіазмом, і всіляко допомагав під час тренінгу.

Сонячний колектор (або геліоколектор) – це пристрій, який нагріває воду за допомогою сонячних променів. Така енергія – безкоштовна, тому принаймні 6-7 місяців у році можна отримувати теплу воду для господарських потреб. А в інші місяці – ще й допомагати системі опалення.

Процес збору сонячного саморобного колектора

На Вінничині у школі встановили сонячний колектор, гроші на який зібрали через краудфандинг

В Україні купити готовий сонячний колектор дуже легко. Підвищення тарифів на енергоресурси робить енергію Сонця привабливим варіантом економії для багатьох. Але часто проблемою стає вартість колектора, базова установка коштуватиме близько 1000 Євро. Основна причина у тому, що більшість такого обладнання імпортуєтсья в Україну, тому чим більше знецінюється гривня, тим важче звичайному українцю дозволити собі його.

Рішення цьому є. Ще з 2011 року в Україні впроваджується проект “Увімкни сонце – живи комфортно”. Основна його мета – показати людям, що сонячні колектори можна робити самому, не витрачаючи при цьому величезних коштів. Саме таку технологію використали на тренінгу у Грижинцях. Вона є повністю відкритою, тому кожен може вільно її використовувати.

За два дні тренінгу вдалося зробити та встановити абсорбер (панель, як вбирає промені і нагріває рідину), і бак, в якому нагріта вода буде накопичуватися. Наступний крок – з’єднати всі елементи системи. Колектор буде працювати спільно з електричним бойлером в їдальні. Таким чином, школа буде значно економити на приготуванні їжі для учнів.

Сонячні колектори для школи на Вінничинні

На Вінничині у школі встановили сонячний колектор, гроші на який зібрали через краудфандинг

Кошти на матеріали для колектора вдалося частково зібрати краудфандингом, частину необхідного дала школа.

Група не планує зупинитися на одному тренінгу. У перспективі навіть є плани створити виробництво таких доступних сонячних колекторів.

Приєднуйтеся до спільноти у Facebook, щоб слідкувати за новинами та оголошеннями!

Завантажити посібник з виготовлення сонячних колекторів можна на веб-сайті проекту.

Автор | 2016-10-20T00:59:55+00:00 Квітень 4th, 2016|Новини|