На торговому центрі ІКЕА в Лас-Вегасі встановлять понад 3500 сонячних панелей

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » На торговому центрі ІКЕА в Лас-Вегасі встановлять понад 3500 сонячних панелей

На торговому центрі ІКЕА в Лас-Вегасі встановлять понад 3500 сонячних панелей

Шведський меблевий гігант IKEA встановить 3620 сонячних панелей на даху нового магазину в Лас-Вегасі.

Міні-СЕС, розробкою, проектуванням та монтажем якої займається компанія Helix Electric, облаштують до відкриття торгового центру, призначеного на 18 травня 2016 року.

Передбачається, що «сонячний» дах буде виробляти 1 750 000 кВт-год електроенергії в рік.

СЕС на торговому центрі у Лас-Вегасі стане 43 сонячним проектом ІКЕА у США. Наразі шведський меблевий гігант встановив понад 700 тисяч сонячних панелей по всьому світу, 104 вітрові установки в США і 157 вітрогенераторів в Європі та Канаді.

Згідно з нещодавно озвученими планами, IKEA готова вкласти 600 млн євро у поновлювані джерела енергії протягом п’яти наступних років, аби стати енергетично незалежною до 2020 року.

Автор | 2016-04-08T21:23:19+00:00 Квітень 8th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.