Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


На торговому центрі ІКЕА в Лас-Вегасі встановлять понад 3500 сонячних панелей

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » На торговому центрі ІКЕА в Лас-Вегасі встановлять понад 3500 сонячних панелей

На торговому центрі ІКЕА в Лас-Вегасі встановлять понад 3500 сонячних панелей

Шведський меблевий гігант IKEA встановить 3620 сонячних панелей на даху нового магазину в Лас-Вегасі.

Міні-СЕС, розробкою, проектуванням та монтажем якої займається компанія Helix Electric, облаштують до відкриття торгового центру, призначеного на 18 травня 2016 року.

Передбачається, що «сонячний» дах буде виробляти 1 750 000 кВт-год електроенергії в рік.

СЕС на торговому центрі у Лас-Вегасі стане 43 сонячним проектом ІКЕА у США. Наразі шведський меблевий гігант встановив понад 700 тисяч сонячних панелей по всьому світу, 104 вітрові установки в США і 157 вітрогенераторів в Європі та Канаді.

Згідно з нещодавно озвученими планами, IKEA готова вкласти 600 млн євро у поновлювані джерела енергії протягом п’яти наступних років, аби стати енергетично незалежною до 2020 року.

Автор | 2016-04-08T21:23:19+00:00 Квітень 8th, 2016|Новини|