На Сумщині 16 домогосподарств встановили сонячні батареї та продають надлишки енергії за «зеленим» тарифом

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » На Сумщині 16 домогосподарств встановили сонячні батареї та продають надлишки енергії за «зеленим» тарифом

На Сумщині 16 домогосподарств встановили сонячні батареї та продають надлишки енергії за «зеленим» тарифом

У Сумській області 16 приватних домогосподарств встановили сонячні батареї та продають надлишки електричної енергії за «зеленим» тарифом у загальну мережу.

Переходу мешканців області на альтернативні джерела енергії сприяє ПАТ “Сумиобленерго”, передає Час Чернігівський.

Зокрема, на Сумщині побудовані 4 гідроелектростанції, три з яких продають електроенергію за “зеленим” тарифом.

Також “Сумиобленерго” заохочує споживачів встановлювати двотарифні лічильники, які дозволяють у години мінімального навантаження енергосистеми – з 23.00 до 7.00 – використовувати електроенергію за нижчим тарифом.

Споживачам потрібно придбати двотарифний лічильник і замовити необхідні технічні роботи, а повірку і програмування приладу візьме на себе обленерго.

Автор | 2016-09-29T22:35:47+00:00 Вересень 29th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.