Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


На станціях метро Амстердаму встановлять сонячні панелі

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » На станціях метро Амстердаму встановлять сонячні панелі

На станціях метро Амстердаму встановлять сонячні панелі

Найближчим часом сонячні панелі будуть встановлені на дахах 19 надземних станцій метро в Амстердамі. Таким чином, вдасться заощадити на оплаті за електроенергію і зменшити викиди вуглекислого газу, виробленого підземкою.

Розміщення фотопанелей – це спільна ініціатива транспортної компанії GVB, муніципалітету Амстердама і City Region Amsterdam. Кошти, зекономлені на електроенергії, будуть використовуватися для ремонту і обслуговування громадського транспорту в місті. А енергія, що виробляється сонячними батареями, буде спрямована на живлення ескалаторів і освітлення станцій метрополітену.

На станціях метро Амстердаму встановлять сонячні панелі

На станціях метро Амстердаму встановлять сонячні панелі

В цілому площа дахів всіх станцій підземки Амстердаму становить близько 10 тисяч квадратних метрів. А це значить, що сонячними панелями можна буде покрити територію, рівну двом футбольним полям. Таким чином, кількість одержуваної енергії буде порівняна з електрикою, яку протягом року споживає близько 40 тисяч домогосподарств. Найбільшу установку фотопанелей отримає станція метро на Ван-дер-Мадевег.

Поки що міський муніципалітет все ще не вирішив, чи буде він фінансувати проект і яку суму готовий внести.

Автор | 2016-10-20T00:59:37+00:00 Травень 1st, 2016|Новини|