На станціях метро Амстердаму встановлять сонячні панелі

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » На станціях метро Амстердаму встановлять сонячні панелі

На станціях метро Амстердаму встановлять сонячні панелі

Найближчим часом сонячні панелі будуть встановлені на дахах 19 надземних станцій метро в Амстердамі. Таким чином, вдасться заощадити на оплаті за електроенергію і зменшити викиди вуглекислого газу, виробленого підземкою.

Розміщення фотопанелей – це спільна ініціатива транспортної компанії GVB, муніципалітету Амстердама і City Region Amsterdam. Кошти, зекономлені на електроенергії, будуть використовуватися для ремонту і обслуговування громадського транспорту в місті. А енергія, що виробляється сонячними батареями, буде спрямована на живлення ескалаторів і освітлення станцій метрополітену.

На станціях метро Амстердаму встановлять сонячні панелі

На станціях метро Амстердаму встановлять сонячні панелі

В цілому площа дахів всіх станцій підземки Амстердаму становить близько 10 тисяч квадратних метрів. А це значить, що сонячними панелями можна буде покрити територію, рівну двом футбольним полям. Таким чином, кількість одержуваної енергії буде порівняна з електрикою, яку протягом року споживає близько 40 тисяч домогосподарств. Найбільшу установку фотопанелей отримає станція метро на Ван-дер-Мадевег.

Поки що міський муніципалітет все ще не вирішив, чи буде він фінансувати проект і яку суму готовий внести.

Автор | 2016-10-20T00:59:37+00:00 Травень 1st, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.