На Одещині планують побудувати на військовому полігоні сонячну станцію потужністю 5 МВт

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » На Одещині планують побудувати на військовому полігоні сонячну станцію потужністю 5 МВт

На Одещині планують побудувати на військовому полігоні сонячну станцію потужністю 5 МВт

В райцентрі Болград Одеської області мають намір побудувати сонячну електростанцію.

Згідно з попередніми підрахунками, сонячна електростанція розташується на земельній ділянці площею 10 га.

Як зазначив провідний фахівець з інвестицій виконкому Болградського міської ради Віталій Куруч, наразі компанія отримала дозвіл на розробку детального плану території військового полігону.

“Інвестори мають намір розпочати будівельні роботи вже у другій половині 2017 року, – пояснює фахівець. – На даний момент проведена геодезична зйомка місцевості, йде підготовка проектно-кошторисної документації”.

Як зазначають у мерії, громадські слухання щодо будівництва сонячної електростанції відбудуться 1 березня.

Згідно з коментарями інвестора, девелопер має великий досвід в розробці та будівництві проектів сонячної енергетики, які в даний час успішно експлуатуються по всьому світу. У проекті буде використовуватися обладнання провідних європейських виробників і фотоелектричні модулі вищого класу від лідируючих на ринку брендів.

Автор | 2017-02-04T21:50:57+00:00 Лютий 2nd, 2017|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.