На Миколаївщині збудували сонячну електростанцію потужністю 3,5 МВт

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » На Миколаївщині збудували сонячну електростанцію потужністю 3,5 МВт

На Миколаївщині збудували сонячну електростанцію потужністю 3,5 МВт

У селищі Горохівка, на території Вітовського району Миколаївської області завершилося будівництво першої черги сонячної електростанції потужністю 3,5 МВт.

Для будівництва станції використали 13222 фотоелектричних панелей від виробника Trina Solar. Сумарна пікова потужність фотоелектричних панелей – 3503,83 кВт. Інвертори – від виробника SMA Solar Technology (119 шт. по 25 кВт, та 3 шт по 20 кВт).

Для збільшення річного виробітку сонячної електростанції були використані також поворотні опорні конструкції (столи) типу SMS 301.

Вже наступного року планується розширення станції та збільшення потужності до 7,5 МВт.

Автор | 2017-01-08T17:22:16+00:00 Грудень 23rd, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.