На Миколаївщині стартувало будівництво вітропарку «Причорноморський»

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
На Миколаївщині стартувало будівництво вітропарку «Причорноморський»

25 травня в Очаківському районі Миколаївської області стартувало будівництво вітряного парку «Причорноморський». Було закладено капсулу 6-ї черги будівництва вітрової електростанції, інформує Миколаївська облдержадміністрація.

Як розповів генеральний директор ТОВ «Керуюча Компанія «Вітряні парки України» Владислав Єрьоменко генерація вітряного парку «Очаківського» в 2015 році склала майже 130 млн. кВт/год, а це 50 тисяч домоволодінь.

«За період будівництва вітряних парків в Миколаївській області було задіяно кілька тисяч співробітників, залучено багато компаній, підприємств, в тому числі і миколаївських. Все що ви бачите – створюється в Україні і руками наших фахівців. Ми вдячні представникам влади за підтримку, зі свого боку доводимо, що є соціально відповідальним бізнесом. Символічне закладання каменю повинно стати основою енергетичної незалежності України та Миколаївського регіону», – зазначив Владислав Єрьоменко.

Він розповів, що під час підготовки до будівництва вітряного парку «Причорноморський» в рамках договорів про соціальне партнерство в Очаківський район було направлено 500 тисяч грн. Компанія інвестувала в регіон більше 100 млн. грн. для реконструкцій підстанцій і мереж, що дозволило поліпшити якість електропостачання. Завдяки цим реконструкціям в Очаківському районі з використанням сучасних матеріалів побудовано нову повітряну лінію 35 кВ. Збільшено потужність підстанції «Очаківська» за рахунок установки нового трансформатора, що дозволить в подальшому розвивати і підключати до мереж великих споживачів, таких, наприклад, як порт або міні заводи.

«Вітряний парк «Причорноморський» – це 3 нові вітроенергетичні установки (2, 2,5 і 3 МВт), в планах інвесторів розширювати існуючі парки і будувати турбіну нового класу в нашій області. Відзначимо, що за час роботи вітряного парку «Очаківський» до обласного бюджету надійшло різних податків на загальну суму 6 млн. грн.»

Leave a Reply