Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


На Миколаївщині стартувало будівництво вітропарку «Причорноморський»

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » На Миколаївщині стартувало будівництво вітропарку «Причорноморський»

На Миколаївщині стартувало будівництво вітропарку «Причорноморський»

25 травня в Очаківському районі Миколаївської області стартувало будівництво вітряного парку «Причорноморський». Було закладено капсулу 6-ї черги будівництва вітрової електростанції, інформує Миколаївська облдержадміністрація.

Як розповів генеральний директор ТОВ «Керуюча Компанія «Вітряні парки України» Владислав Єрьоменко генерація вітряного парку «Очаківського» в 2015 році склала майже 130 млн. кВт/год, а це 50 тисяч домоволодінь.

«За період будівництва вітряних парків в Миколаївській області було задіяно кілька тисяч співробітників, залучено багато компаній, підприємств, в тому числі і миколаївських. Все що ви бачите – створюється в Україні і руками наших фахівців. Ми вдячні представникам влади за підтримку, зі свого боку доводимо, що є соціально відповідальним бізнесом. Символічне закладання каменю повинно стати основою енергетичної незалежності України та Миколаївського регіону», – зазначив Владислав Єрьоменко.

Він розповів, що під час підготовки до будівництва вітряного парку «Причорноморський» в рамках договорів про соціальне партнерство в Очаківський район було направлено 500 тисяч грн. Компанія інвестувала в регіон більше 100 млн. грн. для реконструкцій підстанцій і мереж, що дозволило поліпшити якість електропостачання. Завдяки цим реконструкціям в Очаківському районі з використанням сучасних матеріалів побудовано нову повітряну лінію 35 кВ. Збільшено потужність підстанції «Очаківська» за рахунок установки нового трансформатора, що дозволить в подальшому розвивати і підключати до мереж великих споживачів, таких, наприклад, як порт або міні заводи.

«Вітряний парк «Причорноморський» – це 3 нові вітроенергетичні установки (2, 2,5 і 3 МВт), в планах інвесторів розширювати існуючі парки і будувати турбіну нового класу в нашій області. Відзначимо, що за час роботи вітряного парку «Очаківський» до обласного бюджету надійшло різних податків на загальну суму 6 млн. грн.»

Автор | 2016-06-04T18:01:16+00:00 Червень 4th, 2016|Новини|