На Миколаївщині стартувало будівництво вітропарку «Причорноморський»

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » На Миколаївщині стартувало будівництво вітропарку «Причорноморський»

На Миколаївщині стартувало будівництво вітропарку «Причорноморський»

25 травня в Очаківському районі Миколаївської області стартувало будівництво вітряного парку «Причорноморський». Було закладено капсулу 6-ї черги будівництва вітрової електростанції, інформує Миколаївська облдержадміністрація.

Як розповів генеральний директор ТОВ «Керуюча Компанія «Вітряні парки України» Владислав Єрьоменко генерація вітряного парку «Очаківського» в 2015 році склала майже 130 млн. кВт/год, а це 50 тисяч домоволодінь.

«За період будівництва вітряних парків в Миколаївській області було задіяно кілька тисяч співробітників, залучено багато компаній, підприємств, в тому числі і миколаївських. Все що ви бачите – створюється в Україні і руками наших фахівців. Ми вдячні представникам влади за підтримку, зі свого боку доводимо, що є соціально відповідальним бізнесом. Символічне закладання каменю повинно стати основою енергетичної незалежності України та Миколаївського регіону», – зазначив Владислав Єрьоменко.

Він розповів, що під час підготовки до будівництва вітряного парку «Причорноморський» в рамках договорів про соціальне партнерство в Очаківський район було направлено 500 тисяч грн. Компанія інвестувала в регіон більше 100 млн. грн. для реконструкцій підстанцій і мереж, що дозволило поліпшити якість електропостачання. Завдяки цим реконструкціям в Очаківському районі з використанням сучасних матеріалів побудовано нову повітряну лінію 35 кВ. Збільшено потужність підстанції «Очаківська» за рахунок установки нового трансформатора, що дозволить в подальшому розвивати і підключати до мереж великих споживачів, таких, наприклад, як порт або міні заводи.

«Вітряний парк «Причорноморський» – це 3 нові вітроенергетичні установки (2, 2,5 і 3 МВт), в планах інвесторів розширювати існуючі парки і будувати турбіну нового класу в нашій області. Відзначимо, що за час роботи вітряного парку «Очаківський» до обласного бюджету надійшло різних податків на загальну суму 6 млн. грн.»

Автор | 2016-06-04T18:01:16+00:00 Червень 4th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.