Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


На Львівщині зарезервували три ділянки під сміттєпереробний завод

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » На Львівщині зарезервували три ділянки під сміттєпереробний завод

На Львівщині зарезервували три ділянки під сміттєпереробний завод

У Львівській області зарезервували три земельні ділянки під будівництво сміттєпереробного заводу.

Як зазначає заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак, для майбутнього об’єкту були обрані колишні промислові зони, розміщені за межами населених пунктів, передає ЗІК.

“Для зведення сміттєпереробного заводу розглядається територія колишньої “Сірки” у Яворівському районі, ділянка у Миколаївському районі на межі з Жидачівським та у Жидачівському районі на межі з Івано-Франківською областю, – пояснює чиновниця. – В разі обрання останнього варіанту мають намір побудовати комплекс, де формуватимуть пресовані брикети для подальшого спалювання на цементних заводах”.

За словами Ірини Гримак, можливість будівництва сміттєпереробного заводу з місцевими громадами обговорюватимуть після прийняття відповідного рішення і появи інвестора.

“Зараз немає розуміння щодо площі – скільки потрібно території для заводу, яка буде специфіка зведення, – пояснює фахівець, зауважуючи, що Львівська ОДА, яка є розпорядником зазначених земель, обовязково враховуватимуть позицію місцевих жителів.

За словами Ірини Гримак, потенційний інвестор знайшовся поки що лише на зведення відповідного комплексу у Жидачівському районі.

«Ми подали своє технічне завдання з точки зору об’єму, спроможності довозу і інженерного забезпечення цієї території. Як тільки у нас буде відповідь від колег, які зробили таку пропозицію, будемо детальніше над цим працювати, – запевняє заступник голови ЛОДА. – В будь-якому випадку у найближчі 1-3 роки сміттєпереробний завод буде збудований на території області”.

Поки що усі населені пункти у Львівській області мають намір охопити централізованим вивозом твердих побутових відходів, наголошує Ірина Гримак.

«Переробний завод запрацює лише за наявності ринку сміття – коли вторинна сировина викидатиметься не в кущі, не в річку, а в контейнери, – пояснює фахівець. – Як тільки ми організуємо системне накопичення відходів і будемо розуміти їх чітку структуру, зможемо перейти до зведення сортувальних і перевантажувальних станцій».

Автор | 2016-05-14T15:27:03+00:00 Травень 14th, 2016|Новини|