На Львівщині зарезервували три ділянки під сміттєпереробний завод

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » На Львівщині зарезервували три ділянки під сміттєпереробний завод

На Львівщині зарезервували три ділянки під сміттєпереробний завод

У Львівській області зарезервували три земельні ділянки під будівництво сміттєпереробного заводу.

Як зазначає заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак, для майбутнього об’єкту були обрані колишні промислові зони, розміщені за межами населених пунктів, передає ЗІК.

“Для зведення сміттєпереробного заводу розглядається територія колишньої “Сірки” у Яворівському районі, ділянка у Миколаївському районі на межі з Жидачівським та у Жидачівському районі на межі з Івано-Франківською областю, – пояснює чиновниця. – В разі обрання останнього варіанту мають намір побудовати комплекс, де формуватимуть пресовані брикети для подальшого спалювання на цементних заводах”.

За словами Ірини Гримак, можливість будівництва сміттєпереробного заводу з місцевими громадами обговорюватимуть після прийняття відповідного рішення і появи інвестора.

“Зараз немає розуміння щодо площі – скільки потрібно території для заводу, яка буде специфіка зведення, – пояснює фахівець, зауважуючи, що Львівська ОДА, яка є розпорядником зазначених земель, обовязково враховуватимуть позицію місцевих жителів.

За словами Ірини Гримак, потенційний інвестор знайшовся поки що лише на зведення відповідного комплексу у Жидачівському районі.

«Ми подали своє технічне завдання з точки зору об’єму, спроможності довозу і інженерного забезпечення цієї території. Як тільки у нас буде відповідь від колег, які зробили таку пропозицію, будемо детальніше над цим працювати, – запевняє заступник голови ЛОДА. – В будь-якому випадку у найближчі 1-3 роки сміттєпереробний завод буде збудований на території області”.

Поки що усі населені пункти у Львівській області мають намір охопити централізованим вивозом твердих побутових відходів, наголошує Ірина Гримак.

«Переробний завод запрацює лише за наявності ринку сміття – коли вторинна сировина викидатиметься не в кущі, не в річку, а в контейнери, – пояснює фахівець. – Як тільки ми організуємо системне накопичення відходів і будемо розуміти їх чітку структуру, зможемо перейти до зведення сортувальних і перевантажувальних станцій».

Автор | 2016-05-14T15:27:03+00:00 Травень 14th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.