Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.На Львівщині виділили для будівництва сонячної електростанції 50 гектарів

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » На Львівщині виділили для будівництва сонячної електростанції 50 гектарів

На Львівщині виділили для будівництва сонячної електростанції 50 гектарів

Біля міста Новий Розділ, що розташоване у Миколаївському районі Львівської області, виділили для будівництва сонячної електростанції земельну ділянку площею 50 га.

Дозвіл на розроблення проекту землеустрою отримала ТзОВ «Ліг Агро». Відповідне розпорядження голови ЛОДА Олега Синютки від 28 березня оприлюднене на сайті адміністрації, передає Zaxid.net.

Згідно з документом, виділена земельна ділянка розташована за межами населеного пункту. ТОВ «Ліг Агро» зобов’язується подати розроблений та погоджений проект на затвердження до ЛОДА.

Розпорядження про видачу землі під забудову сонячними електростанціями

Розпорядження про видачу землі під забудову сонячними електростанціями

Примітно, що у листопаді 2015 року ЛОДА надала аналогічний дозвіл ТОВ «Ліг Агро» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 41,7 га для будівництва сонячної електростанції на території Залузької сільської ради у Яворівському районі.

Керівником «Ліг Агро» є Ігор Пілка, екс-голова Миколаївської РДА, власниками – ТОВ «Ліг Енергія» (90%), основною часткою якого володіє балтійське «Балтінвест Холдинг», та Роман Васьків (10%) – 32-річний начальник юридичного відділу «Корпорації «КРТ» народних депутатів Ярослава і Богдана Дубневичів.

Автор | 2016-10-20T00:59:56+00:00 Квітень 4th, 2016|Новини|