На Львівщині виділили 50 га під сонячну електростанцію

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » На Львівщині виділили 50 га під сонячну електростанцію

На Львівщині виділили 50 га під сонячну електростанцію

У Львівській області виділили 50 гектарів на території Державного гірничо-хімічного підприємства (ДГХП) «Сірка» для будівництва сонячної електростанції.

Розпорядженням голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки від 12 серпня 2016 року ділянка, яка розташована за межами населеного пункту на території Новороздільської міської ради, надана в оренду на 49 років компанії ТзОВ “Ліг Агро”.

Наразі ТзОВ “Ліг Агро”, за словами голови Залузької сільської ради Василя Максимика, будує сонячну електростанцію на 41,7 га, отриманих від обласної адміністрації восени 2015 року.

Заснованою у 2013 році ТзОВ “Ліг Агро” офіційно керує екс-голова Миколаївської райдержадміністрації Ігор Пілка. 90% компанії “Ліг Агро” належать ТзОВ “Ліг Енергія”, а 10% – Роману Васьківу, начальнику юридичного відділу “Корпорації “КРТ” народних депутатів України Ярослава і Богдана Дубневичів.

Основною часткою компанії “Ліг Енергія” володіє балтійське підприємство “Балтінвест Холдинг”. І хоча бенефіціарним власником холдингу є Валдіс Родзіньш, проте фактично фірма підконтрольна Дубневичам.

Автор | 2016-09-03T11:18:11+00:00 Серпень 23rd, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.