Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


На Київщині побудують 439 еко-будинків з сонячними батареями і вітрогенераторами

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » На Київщині побудують 439 еко-будинків з сонячними батареями і вітрогенераторами

На Київщині побудують 439 еко-будинків з сонячними батареями і вітрогенераторами

У Київській області побудують для переселенців 439 еко-будинків з сонячними батареями та вітрогенераторами.

Житло для людей, які переїхали з Донбасу, зведуть на 55 гектарах виділених обласною владою поблизу села Абрамівка Вишгородського району за кошти міжнародних громадських організацій та ООН.

Як зазначає менеджер проекту “Экогромада” Руслан Шульга, одно – і двоповерхові будинки площею 60-160 “квадратів” будуватимуть з екологічно чистих матеріалів.

«На даху встановимо сонячні панелі, вітрогенератори, – розповідає фахівець. – Стіни утеплимо мінеральною ватою».

Комплектація кожного будиночка обійдеться у 13-15 тисяч доларів, зазначає Руслан Шульга.

«Від сімей переселенців ми отримали 439 заявки, – розповідає фахівець. – Житло допоможе переселенцям швидше адаптуватися та знайти роботу. Спонсори оберуть сім’ї, які вселяться першими».

За словами юриста-землевпорядника Анжеліки Корецької, деякі будівельні роботи будуть виконувати майбутні власники житла.

«Шукаємо робітників у команду», – розповідає жінка.

Більшість учасників проекту планують розвивати інфраструктуру та сферу послуг у новоствореному поселенні.

Автор | 2016-05-23T19:23:29+00:00 Травень 23rd, 2016|Новини|