На Херсонщині побудують нову сонячну електростанцію потужністю 30 МВт

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » На Херсонщині побудують нову сонячну електростанцію потужністю 30 МВт

На Херсонщині побудують нову сонячну електростанцію потужністю 30 МВт

У 2017 році біля села Велика Благовіщенка, що на Херсонщині, побудують сонячну електростанцію потужністю 30 МВт.

Інвестиційний проект реалізується ТОВ «А-Капитал» в рамках ініціатив президента України, передає Херсонська ОДА.

Як зазначив голова районної державної адміністрації Григорій Вермієнко, СЕС зведуть на місці колишнього тваринницького комплексу.

«Зараз на території Великоблаговіщенської сільської ради відведена земельна ділянка площею 60 га та погоджено проект землеустрою для будівництва сонячної електростанції, – розповідає чиновник. – На даний момент ТОВ «А-Капитал» вирішує питання фінансування зведення високовольтної ЛЕП, необхідної для підключення до приймаючої підстанції».

Передбачається, що у будівництво СЕС буде інвестовано понад 10 млн долларів США.

За словами начальника відділу економічного розвитку, інфраструктури і торгівлі Горностаївської райдержадміністрації Андрія Афанасьєва, філія ТОВ «А-Капитал», яка зареєстрована на території району, регулярно сплачує орендну плату за землю до бюджету сільської ради, а також забезпечує надходження прямих іноземних інвестицій.

Автор | 2017-02-04T21:28:32+00:00 Січень 29th, 2017|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.