На Харківщині мають намір побудувати 10 унікальних сміттєпереробних комплексів

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » На Харківщині мають намір побудувати 10 унікальних сміттєпереробних комплексів

На Харківщині мають намір побудувати 10 унікальних сміттєпереробних комплексів

У Харківській області мають намір побудувати 10 міжрайонних комплексів з утилізації твердих побутових відходів.

Як зазначає заступник голови ХОДА Євген Шахненко, унікальні для України полігони повністю вирішать проблему переробки і знешкодження сміття у області.

«Приймати, сортувати і переробляти відходи на таких підприємствах будуть за найсучаснішими технологіями, – запевняє чиновник. – Зокрема, обсяги ТПВ значно зменшуватимуться в обсягах завдяки біоремедіації – використанню метаболічного потенціалу біологічних об’єктів, з органічних відходів будуть виробляти добрива, з деревини – паливні брикети, з відпрацьованого пластику – труби, а з гуми – бордюри і тротуарну плитку».

За словами Євгена Шахненко, вже зроблена вся логістика і визначені ділянки для сучасних комплексів з управління ТПВ.

«Об’єкти розташуються у районах великих міст обласного підпорядкування, – розповідає чиновник. – У цьому році плануємо побудувати комплекс з утилізації твердих побутових відходів біля міста Люботин. Наразі завершено проектування в Ізюмському районі, проектується – у Вовчанському, Первомайському, Красноградському та Лозівському районах».

Перший подібний комплекс наразі зданий в експлуатацію у Богодухівському районі.

На Харківщині мають намір побудувати 10 унікальних сміттєпереробних комплексів

На Харківщині мають намір побудувати 10 унікальних сміттєпереробних комплексів

«На єдиному поки що в Україні полігоні відсортовані органічні залишки оброблятимуться бактеріями методом біоремідіації, що значно зменшить їх обсяг, – каже Євген Шахненко. – Котловани захоронення органічних відходів забезпечені надійними гідроізоляційними дренажними системами і ефективною фільтрацією, яка забезпечує абсолютно нешкідливий для навколишнього середовища технологічний процес».

Комплекс, виробничі потужності якого розраховані на обслуговування району та міста, здатний приймати 50 тис. куб. м відходів у рік. Термін експлуатації котлованів поховання становить 70 років. Управляти сучасним сміттепереробним комплексом в рамках концесії буде приватна організація, з якою органи влади підпишуть договір. У разі невиконання стороною зобов’язань, угоду можуть розірвати.

Автор | 2016-10-20T00:59:35+00:00 Травень 9th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.