Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


На Філіпінах з’явилась найкрупніша в світі сонячна електростанція на даху

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » На Філіпінах з’явилась найкрупніша в світі сонячна електростанція на даху

На Філіпінах з’явилась найкрупніша в світі сонячна електростанція на даху

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Торговий центр на Філіппінах тепер може похвалитися найбільшою в світі комерційною сонячною електростанцією на даху, що має потужність 2,9 МВт і використовується для його електропостачання. Проект також є найбільшою приватною системою отримання сонячної енергії, призначеної для власного споживання в країні, інформує Еconet.

Філіппінський девелопер Robinsons Land планує розмістити на дахах ще більше сонячних батарей для отримання енергії для інших своїх торгових центрів, в цілому потужність об’єктів повинна скласти 12,5 МВт до кінця цього року.

Сонячний масив потужністю 2,9 МВт був введений в експлуатацію в травні на даху Robinsons Starmills – торгового центру в Сан-Фернандо, в провінції Пампанга. Цей об’єкт є останнім у серії сонячних проектів, підтриманих компанією Robinsons Land, яка оголосила в березні про завершення шести подібних об’єктів до кінця травня. Два інших, як очікується, будуть запущені до кінця цього року. Компанія вже ввела в експлуатацію дві сонячні електростанції на дахах торгових центрів в 2015 році, і кожен проект стає масштабнішим попереднього.

Розробник прагне довести загальну потужність до 12,5 МВт шляхом будівництва 10 сонячних електростанцій, які мають бути розташовані на дахах торгових центрів. Компанія повідомила в прес-релізі, що ці 10 сонячних електростанцій генеруватимуть в сукупності майже 16 млн. кВт/год. екологічно чистої енергії, економія складе 8760 тонн викидів СО2 на рік, що еквівалентно, за словами розробника, посадці 223,965 дерев.

До кінця цього року Robinsons Land обіцяє, що сонячні електростанції генеруватимуть близько 30% енергії, необхідної для функціонування торговельних центрів, на дахах яких вони розташовані. Розробник планує встановити сонячні батареї на даху кожного 41 торгового центру. Терміни реалізації цієї ініціативи поки не повідомляються.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Автор | 2016-06-04T15:09:26+00:00 Червень 4th, 2016|Новини|