Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


На Донеччині п’ять населених пунктів будуть освітлюватися ліхтарями на сонячних батареях

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » На Донеччині п’ять населених пунктів будуть освітлюватися ліхтарями на сонячних батареях

На Донеччині п’ять населених пунктів будуть освітлюватися ліхтарями на сонячних батареях

У Краматорську та чотирьох селищах: Біленьке, Ясногірка, Шабельківка, Красноторка (Донецька область) встановлять вуличні ліхтарі на сонячних батареях.

Вуличне освітлення з використанням інноваційних технологій впровадять завдяки виділенню субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально – економічного розвитку окремих територій.

Згідно з постановою Кабінету міністрів No 717 від 19 жовтня Краматорськ отримає 5 млн. гривень на світлодіодні світильники, що живитимуться від акумулятора, який, у свою чергу, в денний час заряджатиметься від сонячної батареї.

Встановлення нового освітлення у п’яти населених пунктах Донеччини передбачає 3% співфінансування з міського бюджету.

Автор | 2016-11-17T17:21:36+00:00 Листопад 17th, 2016|Новини|