На Донеччині п’ять населених пунктів будуть освітлюватися ліхтарями на сонячних батареях

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » На Донеччині п’ять населених пунктів будуть освітлюватися ліхтарями на сонячних батареях

На Донеччині п’ять населених пунктів будуть освітлюватися ліхтарями на сонячних батареях

У Краматорську та чотирьох селищах: Біленьке, Ясногірка, Шабельківка, Красноторка (Донецька область) встановлять вуличні ліхтарі на сонячних батареях.

Вуличне освітлення з використанням інноваційних технологій впровадять завдяки виділенню субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально – економічного розвитку окремих територій.

Згідно з постановою Кабінету міністрів No 717 від 19 жовтня Краматорськ отримає 5 млн. гривень на світлодіодні світильники, що живитимуться від акумулятора, який, у свою чергу, в денний час заряджатиметься від сонячної батареї.

Встановлення нового освітлення у п’яти населених пунктах Донеччини передбачає 3% співфінансування з міського бюджету.

Автор | 2016-11-17T17:21:36+00:00 Листопад 17th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.