Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.На даху Гігафабрики Tesla встановить найбільший в світі «сонячний» дах потужністю 70 МВт

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » На даху Гігафабрики Tesla встановить найбільший в світі «сонячний» дах потужністю 70 МВт

На даху Гігафабрики Tesla встановить найбільший в світі «сонячний» дах потужністю 70 МВт

Після зборів інвесторів на Гігафабриці, що відбулися на початку січня, стало відомо про нові плани Tesla. Компанія має намір розмістити на даху Gigafactory найбільшу в світі сонячну електростанцію потужністю 70 МВт.

Таким чином Tesla підтвердила свій намір не використовувати викопне паливо, а отримувати живлення з ВДЕ, переважно завдяки сонячним батареям.

«Gigafactory – це повністю електричний завод без будь-якого викопного палива (природного газу або нафти). Ми будемо використовувати 100% стійкої енергетики за рахунок поєднання 70 МВт сонячного даху і наземних сонячних установок. Масив сонячного даху в 7 разів більший, ніж найбільший «сонячний» дах встановлений на сьогоднішній день».

В США найбільша сонячна електростанція знаходиться в Каліфорнії й має потужність 10 МВт. Дещо більше має СЕС в Індії – 11,5 МВт, тож «сонячний» дах на Гігафабриці однозначно їх перевершить. Tesla також обговорила систему клімат-контролю, очищення води та проблему утилізації:

«Велика частина опалення будівлі забезпечується за рахунок тепла отриманого з виробничих процесів. Також Gigafactory використовує шість різних систем очищення та ефективну рециркуляцию близько 1,5 мільйонів літрів води. Завдяки цьому вдається економити 80% прісної води в порівнянні зі стандартними процесами. Всі типи акумуляторів і модулів Tesla зможуть повторно перероблятися на місці, а металеві деталі повторно використовуватися».

Tesla вже повідомляла про початок масового виробництва літій-іонних акумуляторів нового типу «2170». Вони використовуватимуться не лише для електромобіля Model 3, а й будуть універсальними для інших пристроїв. Виробництво акумуляторів компанія планує на 2020 рік.

Автор | 2017-02-04T18:22:53+00:00 Січень 16th, 2017|Новини|