На даху Букінгемського палацу встановлять сонячні батареї

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » На даху Букінгемського палацу встановлять сонячні батареї

На даху Букінгемського палацу встановлять сонячні батареї

Уряд Великобританії запланував ремонт Букінгемського палацу, по завершенні якого на дах будівлі встановлять сонячні батареї.

В ході капітального ремонту, вартість якого оцінюється в 369 мільйонів фунтів стерлінгів, в Букінгемському палаці не тільки поміняють системи обігріву, водопроводу і електропроводки часів Другої Світової війни, але і будуть встановлені сонячні батареї.

На думку уряду, сонячні батареї допоможуть зробити будинок більш «екологічним». За розрахунками, сонячні батареї зможуть забезпечувати від 5% до 10% електроенергії, необхідної для забезпечення Букінгемського палацу.

Автор | 2016-12-06T20:15:05+00:00 Грудень 6th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.