Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


На даху Букінгемського палацу встановлять сонячні батареї

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » На даху Букінгемського палацу встановлять сонячні батареї

На даху Букінгемського палацу встановлять сонячні батареї

Уряд Великобританії запланував ремонт Букінгемського палацу, по завершенні якого на дах будівлі встановлять сонячні батареї.

В ході капітального ремонту, вартість якого оцінюється в 369 мільйонів фунтів стерлінгів, в Букінгемському палаці не тільки поміняють системи обігріву, водопроводу і електропроводки часів Другої Світової війни, але і будуть встановлені сонячні батареї.

На думку уряду, сонячні батареї допоможуть зробити будинок більш «екологічним». За розрахунками, сонячні батареї зможуть забезпечувати від 5% до 10% електроенергії, необхідної для забезпечення Букінгемського палацу.

Автор | 2016-12-06T20:15:05+00:00 Грудень 6th, 2016|Новини|