На Черкащині працює дві гідро-сонячні електростанції

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » На Черкащині працює дві гідро-сонячні електростанції

На Черкащині працює дві гідро-сонячні електростанції

У Черкаській області на греблях Гордашівської та Звенигородської малих гідроелектростанцій працюють сонячні електростанції.

Комбіновано використовувати енергію сонця й води вирішила зовнішньоекономічна асоціація “Новосвіт”.

Сонячна станція потужністю 102,6 кВт була встановлена на схилах земляної греблі Гордашівської ГЕС (Тальнівський район) у 2012 році.

СЕС займає близько 0,2 гектара непридатної для ведення сільського господарства землі. Станція складається з 540 сонячних монокристалічних модулів, які можуть забезпечити електрикою понад сто приватних житлових будинків.

Натомість другу сонячну електростанцію потужністю 126 кВт компанія побудувала на території Звенигородської ГЕС у 2014 році.

На Черкащині працює дві гідро-сонячні електростанції

На Черкащині працює дві гідро-сонячні електростанції

Обсяги електроенергії виробленої СЕС залежать від пори року, розповідає директор черкаської філії ЗЕА “Новосвіт” Ігор Мікрюков.

«Узимку, навесні і восени, коли сонця мало та йдуть дощі, основна енергія йде з гідроелектростанції, – пояснює фахівець. – Натомість в літній ясний день з 6:30 до 19:00 одна наша сонячна станція може забезпечити місячну потребу в електроенергії близько шести домогосподарствам».

За словами Ігоря Мікрюкова, електроенергія продається в енергетичну систему України за «зеленим тарифом».

«Сусідство з малими ГЕС здешевлює будівництво та експлуатацію сонячних електростанцій, – говорить фахівець. – Сонячні об’єкти обслуговує персонал ГЕС».

До 2020 року ЗЕА «Новосвіт» планує спорудити сонячну електростанцію на базі Лоташівської ГЕС та другу чергу – на Гордашівській ГЕС.

Автор | 2016-10-20T00:59:33+00:00 Травень 9th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.