Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Мукачівським ОСББ компенсуватимуть 55% суми кредиту на енергозбереження

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Мукачівським ОСББ компенсуватимуть 55% суми кредиту на енергозбереження

Мукачівським ОСББ компенсуватимуть 55% суми кредиту на енергозбереження

У Мукачево мають намір компенсувати ОСББ та ЖБК до 55% суми кредиту на енергозбереження, але не більше 500 тис. гривень за одним договором.

Зміни до відповідної міської програми, розрахованої на 2016-2020 роки, планують внести найближчим часом, передає Закарпаття онлайн.

Як зазначає заступник міського голови, начальник управління міського господарства Віталій Гільтайчук, загалом ОСББ Мукачева можуть отримати з міського бюджету близько 5 млн гривень на компенсацію енергозберігаючих кредитів.

«Наразі мешканці багатоповерхівок мають унікальну можливість залучити пільгові кредити для оновлення житла, – каже чиновник. – Крім відшкодування з міського бюджету, можна отримати 40% компенсацію енергозберігаючих кредитів у рамках державних програм».

Можливість проведення комплексної термомодернізації стимулює мешканців багатоквартирних будинків до об’єднання. Зокрема, за останні три місяці у Мукачево вже створено 6 ОСББ, ще 8 – у процесі оформлення документів.

Як наголошують у Мукачівській міськраді, компенсацію отримають ОСББ та ЖБК, які використають кредитні кошти на впровадження таких енергозберігаючих заходів як модернізація та утеплення фасаду, покрівлі, дахового перекриття, підвальних приміщень, під’їздів (встановлення та заміна вікон, вхідних дверей в приміщеннях загального користування), а також на встановлення обладнання, яке працює на альтернативних джерелах енергії.

Автор | 2016-04-04T20:40:14+00:00 Квітень 4th, 2016|Новини|