Мукачівським ОСББ компенсуватимуть 55% суми кредиту на енергозбереження

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Мукачівським ОСББ компенсуватимуть 55% суми кредиту на енергозбереження

Мукачівським ОСББ компенсуватимуть 55% суми кредиту на енергозбереження

У Мукачево мають намір компенсувати ОСББ та ЖБК до 55% суми кредиту на енергозбереження, але не більше 500 тис. гривень за одним договором.

Зміни до відповідної міської програми, розрахованої на 2016-2020 роки, планують внести найближчим часом, передає Закарпаття онлайн.

Як зазначає заступник міського голови, начальник управління міського господарства Віталій Гільтайчук, загалом ОСББ Мукачева можуть отримати з міського бюджету близько 5 млн гривень на компенсацію енергозберігаючих кредитів.

«Наразі мешканці багатоповерхівок мають унікальну можливість залучити пільгові кредити для оновлення житла, – каже чиновник. – Крім відшкодування з міського бюджету, можна отримати 40% компенсацію енергозберігаючих кредитів у рамках державних програм».

Можливість проведення комплексної термомодернізації стимулює мешканців багатоквартирних будинків до об’єднання. Зокрема, за останні три місяці у Мукачево вже створено 6 ОСББ, ще 8 – у процесі оформлення документів.

Як наголошують у Мукачівській міськраді, компенсацію отримають ОСББ та ЖБК, які використають кредитні кошти на впровадження таких енергозберігаючих заходів як модернізація та утеплення фасаду, покрівлі, дахового перекриття, підвальних приміщень, під’їздів (встановлення та заміна вікон, вхідних дверей в приміщеннях загального користування), а також на встановлення обладнання, яке працює на альтернативних джерелах енергії.

Автор | 2016-04-04T20:40:14+00:00 Квітень 4th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.