Мінекології прийматиме заявки на будівництво сонячних станцій в зоні ЧАЕС до 1 березня

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Мінекології прийматиме заявки на будівництво сонячних станцій в зоні ЧАЕС до 1 березня

Мінекології прийматиме заявки на будівництво сонячних станцій в зоні ЧАЕС до 1 березня

Міністерство екології та природних ресурсів прийматиме заявки на будівництво сонячних електростанційв зоні Чорнобильської атомної електростанції до 1 березня.

Як повідомляють у Мінекології, відповідне рішення було прийняте Державним агентством України з управління зоною відчуження, за погодженням із Міністром екології та природних ресурсів України враховуючи термін численні звернення іноземних інвесторів.

“Своє прохання інвестори пояснюють недостатньою кількістю часу на підготовку необхідних документів, – наголошують у відомстві. – Тому кінцевий термін прийому заявок був продовжений до 1 березня 2017 року”.

Наразі 39 компаній з різних країн світу готові інвестувати у розвиток сонячної енергетики в зоні відчуження.

Автор | 2017-02-04T21:43:05+00:00 Січень 31st, 2017|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.