Для Disney побудували сонячну електростанцію в формі голови Міккі Мауса

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Для Disney побудували сонячну електростанцію в формі голови Міккі Мауса

Для Disney побудували сонячну електростанцію в формі голови Міккі Мауса

Енергетична компанія Duke Energy Florida побудувала ферму зі збору сонячної енергії, силует якої збігається з формою голови Міккі Мауса. Ферма буде обслуговувати потужності корпорації Disney в Орландо (Флорида).

Енергетична компанія Duke Energy Florida побудувала для Disney сонячну електростанцію у вигляді голови Міккі Мауса. Ферма по збору сонячної енергії розташована у Флориді біля парку розваг.

Загальна площа ферми – приблизно 8 гектарів. На них розташувалися 48 000 сонячних панелей. Ферма буде обслуговувати Disney World і район Reedy Creek Improvement District, який теж знаходиться під управлінням Disney.

Ферма буде закінчена навесні цього року, проте завдяки сервісу NearMap вдалося роздобути супутникові знімки району, на яких можна безпомилково розрізнити форму ферми. Google Maps поки «не бачить» ферму, однак це повинно бути пов’язано з тим, що ще не оновилися знімки з супутника.

 

Автор | 2016-10-20T01:00:02+00:00 Березень 11th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.