Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Для Disney побудували сонячну електростанцію в формі голови Міккі Мауса

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Для Disney побудували сонячну електростанцію в формі голови Міккі Мауса

Для Disney побудували сонячну електростанцію в формі голови Міккі Мауса

Енергетична компанія Duke Energy Florida побудувала ферму зі збору сонячної енергії, силует якої збігається з формою голови Міккі Мауса. Ферма буде обслуговувати потужності корпорації Disney в Орландо (Флорида).

Енергетична компанія Duke Energy Florida побудувала для Disney сонячну електростанцію у вигляді голови Міккі Мауса. Ферма по збору сонячної енергії розташована у Флориді біля парку розваг.

Загальна площа ферми – приблизно 8 гектарів. На них розташувалися 48 000 сонячних панелей. Ферма буде обслуговувати Disney World і район Reedy Creek Improvement District, який теж знаходиться під управлінням Disney.

Ферма буде закінчена навесні цього року, проте завдяки сервісу NearMap вдалося роздобути супутникові знімки району, на яких можна безпомилково розрізнити форму ферми. Google Maps поки «не бачить» ферму, однак це повинно бути пов’язано з тим, що ще не оновилися знімки з супутника.

 

Автор | 2016-10-20T01:00:02+00:00 Березень 11th, 2016|Новини|