Мешканцям Житомирщини обласний бюджет відшкодовуватиме 20% вартості сонячних панелей

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Мешканцям Житомирщини обласний бюджет відшкодовуватиме 20% вартості сонячних панелей

Мешканцям Житомирщини обласний бюджет відшкодовуватиме 20% вартості сонячних панелей

Днями на сесії Житомирської облради депутати підтримали ініціативу голови ОДА Ігоря Гундича, згідно з якою жителям Житомирської області з обласного бюджету відшкодовуватимуть 15% від вартості систем сонячного теплопостачання та 20% від вартості сонячних електростанцій, а також обладнання і матеріалів для використання відновлюваних джерел енергії.

Фінансування програми енергоефективності на 2015-2018 роки збільшилося до 2,5 млн грн.

«Жителі Житомирщини, використовуючи енергію сонця, зможуть вже у 2017 році забезпечувати власні потреби в електроенергії або продавати електроенергію державі за «зеленим» тарифом. Долучайтеся і встановлюйте сучасне енергоефективне обладнання – ми підтримаємо», – прокоментував голова ОДА Ігор Гундич.

На обладнання і матеріали для використання ВДЕ (теплонасосну систему для водяної системи опалення та/або гарячого водопостачання і систему сонячного теплопостачання та/або гарячого водопостачання) для фізичних осіб відшкодовуватимуть 15% вартості, але не більше 50 тисяч грн., для ОСББ, ЖБК – 15% від суми кредиту. На установку приватних сонячних електростанцій фізичним особам відшкодовуватимуть 20% від суми кредиту, але не більше 50 тисяч грн.

Автор | 2017-06-28T18:22:24+00:00 Квітень 6th, 2017|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.