Мешканцям Житомирщини обласний бюджет відшкодовуватиме 20% вартості сонячних панелей

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Мешканцям Житомирщини обласний бюджет відшкодовуватиме 20% вартості сонячних панелей

Днями на сесії Житомирської облради депутати підтримали ініціативу голови ОДА Ігоря Гундича, згідно з якою жителям Житомирської області з обласного бюджету відшкодовуватимуть 15% від вартості систем сонячного теплопостачання та 20% від вартості сонячних електростанцій, а також обладнання і матеріалів для використання відновлюваних джерел енергії.

Фінансування програми енергоефективності на 2015-2018 роки збільшилося до 2,5 млн грн.

«Жителі Житомирщини, використовуючи енергію сонця, зможуть вже у 2017 році забезпечувати власні потреби в електроенергії або продавати електроенергію державі за «зеленим» тарифом. Долучайтеся і встановлюйте сучасне енергоефективне обладнання – ми підтримаємо», – прокоментував голова ОДА Ігор Гундич.

На обладнання і матеріали для використання ВДЕ (теплонасосну систему для водяної системи опалення та/або гарячого водопостачання і систему сонячного теплопостачання та/або гарячого водопостачання) для фізичних осіб відшкодовуватимуть 15% вартості, але не більше 50 тисяч грн., для ОСББ, ЖБК – 15% від суми кредиту. На установку приватних сонячних електростанцій фізичним особам відшкодовуватимуть 20% від суми кредиту, але не більше 50 тисяч грн.

Leave a Reply