Мешканці Дніпропетровська встановлюють на багатоповерхівках сонячні панелі

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Мешканці Дніпропетровська встановлюють на багатоповерхівках сонячні панелі

Мешканці Дніпропетровська встановлюють на багатоповерхівках сонячні панелі

У Дніпропетровську люди масово вирішили перейти на споживання електроенергії від сонця. Городяни кинулися встановлювати сонячні панелі, які кріплять просто на багатоповерхівках.


«У нас досить багато замовлень на сонячні панелі, і якщо раніше в основному встановлювали в приватних секторах, то зараз в багатоповерхівках. Коштує одна така панель від $ 50 до $ 350 в залежності від виробника і потужності формування електроенергії. Вони окуплять себе протягом декількох років, адже електроенергія дорожчає з кожним днем», – розповідає установник.

Олександр і додає, що завдяки такій установці можна отримувати екологічно чисту електроенергію і не забруднювати навколишнє середовище.

Мешканці Дніпропетровська встановлюють на багатоповерхівках сонячні панелі

Мешканці Дніпропетровська встановлюють на багатоповерхівках сонячні панелі

Споживач сонячної електроенергії Олександр Манохін, який проживає на вул. Велика Дієвського, 32 (Братів Трофімових), поділився своїм досвідом:

У мене стоїть одна велика б/в батарея і дві маленькі. Купив я її за смішні гроші – 670 грн. – ще в листопаді і до березня вона повністю окупилася. Якщо раніше я витрачав близько 300 кВт, то зараз за допомогою цієї батареї витрачаю тільки близько 100 кВт від загальної мережі. Завдяки енергії сонця у мене повністю освітлюється квартира, заряджаються телефони і ноутбук. Що ж стосується електрочайника, праски, кондиціонера та інших електроприладів – експлуатувати їх завдяки сонячній батареї неможливо, так як вони споживають багато електроенергії», – говорить Олександр Манохін.

Незабаром він збирається ще й підігрівати воду від енергії сонця за допомогою геліоколектора, таким чином відмовившись від бойлера.

У свою чергу експерти вважають, що встановлювати панелі дійсно вигідно, але тільки не для мешканців багатоповерхівок.

«Справа в тому, що однієї панелі для повного освітлення квартири і роботи всіх електроприладів вам не вистачить. Для цього потрібно мінімум чотири панелі. Також сонячна електроенергія безпосередньо залежить від активності сонця. Тобто в похмуру погоду буде вироблятися мінімум електроенергії. Тому відмовлятися від контракту з обленерго не раджу. Вигідно ставити такі панелі в тих багатоповерхівках, де постійно відбуваються віялові відключення світла. Так, за рахунок накопиченої електроенергії ви зможете не сидіти в темряві і дивитися телевізор», – каже електрик Євген Тимофєєв.

Мешканці Дніпропетровська встановлюють на багатоповерхівках сонячні панелі

Мешканці Дніпропетровська встановлюють на багатоповерхівках сонячні панелі

Він додає, що встановити кілька панелей, які реально допоможуть відмовитися від центральної мережі, можна тільки на даху:

«У такому випадку вони можуть окупитися років через п’ять. Але це можуть зробити не всі мешканці, адже місця на даху для всіх недостатньо. Також є ймовірність, що з’являться мисливці за батареями, адже вони недешеві», – пояснив електрик.

За його словами, реально допомагають економити панельні установки в приватних будинках. Але це може дозволити собі далеко не кожен.

«Від шести панелей і більше встановлюють на даху будинків, і це вже називається автономна електростанція. Вони коштують від $ 1000 до $ 6000. Такі станції від шести панелей виробляють 150 кВт на місяць, а від 12 – 300 кВт. Споживачі можуть укласти контракт з обленерго на так званий «зелений тариф», – пояснює електрик.

Також, за його словами, необхідно встановити спеціальний лічильник (коштує близько 3 тис. грн.), який буде рахувати скільки ви споживаєте електроенергії і скільки продаєте обленерго. Люди продають електрику за встановленим тарифом близько 4 грн. за 1 кВт. Тобто, якщо ви спожили в місяць 150 кВт, а виробили 300 кВт, то ви заробите 600 грн.

Автор | 2016-10-20T00:59:46+00:00 Квітень 17th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.