Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.Мешканець чорнобильської зони відчуження отримує електроенергію із саморобного вітряка

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Мешканець чорнобильської зони відчуження отримує електроенергію із саморобного вітряка

Мешканець чорнобильської зони відчуження отримує електроенергію із саморобного вітряка

32-річний Ігор Руденя – наймолодший самосіл зони відчуження. У селі Ладижичі, що за 25 кілометрів від Чорнобильської АЕС, він мешкає вже 11 років. Нещодавно самосіл навіть став героєм фільму «Невидиме місто» литовського режисера Вієстурса Кайріша. Ігор практично не користується грошима, живе з власного господарства, риболовлі і полювання, а електроенергію отримує із саморобного вітряка.

«Прокидаюся з першими променями сонця і беруся за роботу. Вдень укладаюся за пару годин. Лягаю спати, як тільки стемніє, – розповідає про своє життя Ігор Руденя. – Буває, правда, засиджуюся біля телевізора або ноутбука, але ненадовго – поки вистачає струму в акумуляторі (заряджаю його від вітряка). Спочатку я мав дуже туманне уявлення, як влаштований вітрогенератор, тому не дивно, що перші моделі були не зовсім вдалими. Одна з них просто розвалилася від сильного вітру».

Ігор Руденя

Ігор Руденя

Ігор виготовив лопаті вітряка з алюмінієвих козирків, які ще були на деяких хатах. З більшості ж будинків метал покрали мародери. Запчастини, агрегати, деталі кріплення він шукав по всіх куточках Ладижичів.

«Мені не вистачало болтиків. Добре, що чуйні люди привезли мені мітчики для нарізки різьби, і проблема була вирішена. Від вітряка протягнув до хати провід. Щоб він не лежав на землі, закріпив його раготинами – вийшла свого роду лінія електропередачі. Зараз головне завдання – зробити потужний генератор струму. Мій нинішній генератор при середній швидкості вітру виробляє струм силою всього лише два ампера. Цього достатньо для освітлення. На телевізор і ноутбук не вистачає, і вони працюють від акумулятора. Працюю над тим, щоб зробити генератор, який буде видавати 10 ампер».

Джерело: ecotown.com.ua

Автор | 2016-10-20T00:59:48+00:00 Квітень 9th, 2016|Новини|