Мережа “зелених церков” допомагає прихожанам встановлювати сонячні батареї

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Мережа “зелених церков” допомагає прихожанам встановлювати сонячні батареї

Мережа “зелених церков” допомагає прихожанам встановлювати сонячні батареї

Міжнародна мережа “Green churches” фінансово допомогає екосвідомим прихожанам встановлювати сонячні батареї.


Про парафії, які відповідально ставляться до природних ресурсів, розповів Еверт Ян Газелегер на Міжнародній конференції з екобогослов’я, яка проходила 9-12 листопада в Утрехті (Нідерланди), за участі протестантів, православних та католиків, які гуртуються в межах міжнародної екуменічної організації “Oikosnet”.

«Сьогодні церкви встановлюють сонячні батареї, сортують сміття, дбають про воду, – пояснює фахівець. – Бачачи такий приклад, прихожани можуть нести ці ідеї до себе додому. Приміром, протестантські Церкви мають спеціальні гранти для прихильників екотехнологій: якщо не вистачає коштів на встановлення фотоелектричної панелі, можна звернутися до своєї Церкви по допомогу».

Мережа “зелених церков” має свої сайти – www.greenchurches.ca, www.creationcare.org, на яких дає різні практичні рекомендації, пропонує різні майстер-класи, презентації, проповіді.

Натомість учасник міжнародної конференції від України, викладач Українського католицького університету отець Олег Кіндій переконаний, що християни повинні розуміти важливість екології pro-life, економіки сталого розвитку, а також багаторівневої системи охорони довкілля на рівні спільнот, країн, регіонів та глобального соціуму.

«Подбати про природу – це також і подбати про людину, – пояснює священник. – Якщо ми творимо економіку, яка нищить природу, то закладаємо наперед соціально несправедливі умови для прийдешніх».

Сьогодні в Україні серед структур Патріаршої курії Української греко-католицької церкви є Екобюро, яке займається питаннями збереження створіння. Також при Комісії у справах молоді УГКЦ вже другий рік діє соціальна ініціатива “Хтось не зробить”, одним із напрямків якої є екологічний. Наразі численні парафії підтримують еконапрямок: організовують збір макулатури, використаних батарейок і акумуляторів, ПЕТ- пляшок та пластикових корків, а також розробляють програми з енергозбереження.

Примітно, що європейська організація “Oikosnet”, яка займається різними сучасними проблемами екології, цивільного захисту, альтернативними політичними рішеннями і екологією мислення, створює майданчик для голосів із різних Церков для пізнання один одного та подолання стереотипів.

Так, у рамках протестансько-православної співпраці на острові Крит було відреставровано приміщення старовинної семінарії, де відбувався Всеправославний Собор. На грант від Лютеранської Церкви Німеччини будівлю семінарії не лише відновили, а й зробили повністю самодостатньою та “ecologіcal friendly”, застосовуючи поновлювані джерела енергії.

Автор | 2016-11-30T16:39:44+00:00 Листопад 30th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.