Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Мережа “зелених церков” допомагає прихожанам встановлювати сонячні батареї

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Мережа “зелених церков” допомагає прихожанам встановлювати сонячні батареї

Мережа “зелених церков” допомагає прихожанам встановлювати сонячні батареї

Міжнародна мережа “Green churches” фінансово допомогає екосвідомим прихожанам встановлювати сонячні батареї.


Про парафії, які відповідально ставляться до природних ресурсів, розповів Еверт Ян Газелегер на Міжнародній конференції з екобогослов’я, яка проходила 9-12 листопада в Утрехті (Нідерланди), за участі протестантів, православних та католиків, які гуртуються в межах міжнародної екуменічної організації “Oikosnet”.

«Сьогодні церкви встановлюють сонячні батареї, сортують сміття, дбають про воду, – пояснює фахівець. – Бачачи такий приклад, прихожани можуть нести ці ідеї до себе додому. Приміром, протестантські Церкви мають спеціальні гранти для прихильників екотехнологій: якщо не вистачає коштів на встановлення фотоелектричної панелі, можна звернутися до своєї Церкви по допомогу».

Мережа “зелених церков” має свої сайти – www.greenchurches.ca, www.creationcare.org, на яких дає різні практичні рекомендації, пропонує різні майстер-класи, презентації, проповіді.

Натомість учасник міжнародної конференції від України, викладач Українського католицького університету отець Олег Кіндій переконаний, що християни повинні розуміти важливість екології pro-life, економіки сталого розвитку, а також багаторівневої системи охорони довкілля на рівні спільнот, країн, регіонів та глобального соціуму.

«Подбати про природу – це також і подбати про людину, – пояснює священник. – Якщо ми творимо економіку, яка нищить природу, то закладаємо наперед соціально несправедливі умови для прийдешніх».

Сьогодні в Україні серед структур Патріаршої курії Української греко-католицької церкви є Екобюро, яке займається питаннями збереження створіння. Також при Комісії у справах молоді УГКЦ вже другий рік діє соціальна ініціатива “Хтось не зробить”, одним із напрямків якої є екологічний. Наразі численні парафії підтримують еконапрямок: організовують збір макулатури, використаних батарейок і акумуляторів, ПЕТ- пляшок та пластикових корків, а також розробляють програми з енергозбереження.

Примітно, що європейська організація “Oikosnet”, яка займається різними сучасними проблемами екології, цивільного захисту, альтернативними політичними рішеннями і екологією мислення, створює майданчик для голосів із різних Церков для пізнання один одного та подолання стереотипів.

Так, у рамках протестансько-православної співпраці на острові Крит було відреставровано приміщення старовинної семінарії, де відбувався Всеправославний Собор. На грант від Лютеранської Церкви Німеччини будівлю семінарії не лише відновили, а й зробили повністю самодостатньою та “ecologіcal friendly”, застосовуючи поновлювані джерела енергії.

Автор | 2016-11-30T16:39:44+00:00 Листопад 30th, 2016|Новини|