Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Найбільша в світі сонячна станція відкрита в Марокко

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Найбільша в світі сонячна станція відкрита в Марокко

Найбільша в світі сонячна станція відкрита в Марокко

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Король Марокко Мохаммед VI відкрив сонячну станцію, яка стане найбільшою в світі, коли буде повністю здана в експлуатацію в 2020 році.

Станція побудована в пустелі Сахара, на південний схід від Касабланки, неподалік від міста Уарзазат, передає Бі-бі-сі . Вона буде виробляти 500 мегават електроенергії, що можна порівняти з потужностями АЕС.

Для того щоб обійти пішки півмільйона параболічних дзеркал, які фокусують сонячну енергію і тим самим розігрівають воду для виробництва пари для турбін, необхідно близько двох годин.

Екологи висловлюють побоювання, що вода, необхідна для турбін, може привести до вичерпання прилеглих природних водойм.

Марокко планує генерувати 52% своїх потреб в електриці шляхом відновлюваної енергії до 2030 року, зменшивши тим самим імпорт нафти та інших енергоносіїв.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Автор | 2016-02-25T20:29:21+00:00 Лютий 16th, 2016|Новини|