Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


У Марокко відклали початок роботи гігантської сонячної електростанції

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Марокко відклали початок роботи гігантської сонячної електростанції

У Марокко відклали початок роботи гігантської сонячної електростанції

Марокканське агентство з сонячної енергії відклало без пояснення причин початок роботи «Нур-1», першої черги сонячної електростанції, яка в перспективі стане найбільшим у світі виробничим об’єктом з використання енергії Сонця.

Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на агентство France-Presse.

Виробництво додаткових 160 мегават електроенергії повинно дозволити державі Марокко, яке розташоване на північному заході Африки, значно скоротити викиди парникових газів.

Наступні фази проекту, «Нур-2» і «Нур-3», повинні бути реалізовані в 2016 і 2017 роках відповідно, також передбачено оголошення тендеру на спорудження четвертої черги.

Комплекс в цілому, за оцінками міністерства енергетики Марокко, передбачає скорочення викидів вуглекислого газу на 240 000 тонн на рік.

Після завершення всіх етапів будівництва, «Нур» стане, як стверджують розробники, «найбільшим виробничим об’єктом сонячної енергетики у світі», загальна площа якого складе 30 квадратних кілометрів. «Нур» буде генерувати 580 мегават електроенергії, чого вистачить для забезпечення мільйонів будинків.

Марокко, яке має мізерні запаси нафти і газу, є найбільшим імпортером енергії в країнах Близького Сходу та Північної Африки. Спорудження енергосистеми «Нур» дозволить забезпечити в 2020 році до 42% енергетичних потреб Марокко.

Автор | 2016-01-29T19:43:33+00:00 Січень 18th, 2016|Новини|