У Марокко відклали початок роботи гігантської сонячної електростанції

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Сонячна електростанція в Марокко

Марокканське агентство з сонячної енергії відклало без пояснення причин початок роботи «Нур-1», першої черги сонячної електростанції, яка в перспективі стане найбільшим у світі виробничим об’єктом з використання енергії Сонця.

Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на агентство France-Presse.

Виробництво додаткових 160 мегават електроенергії повинно дозволити державі Марокко, яке розташоване на північному заході Африки, значно скоротити викиди парникових газів.

Наступні фази проекту, «Нур-2» і «Нур-3», повинні бути реалізовані в 2016 і 2017 роках відповідно, також передбачено оголошення тендеру на спорудження четвертої черги.

Комплекс в цілому, за оцінками міністерства енергетики Марокко, передбачає скорочення викидів вуглекислого газу на 240 000 тонн на рік.

Після завершення всіх етапів будівництва, «Нур» стане, як стверджують розробники, «найбільшим виробничим об’єктом сонячної енергетики у світі», загальна площа якого складе 30 квадратних кілометрів. «Нур» буде генерувати 580 мегават електроенергії, чого вистачить для забезпечення мільйонів будинків.

Марокко, яке має мізерні запаси нафти і газу, є найбільшим імпортером енергії в країнах Близького Сходу та Північної Африки. Спорудження енергосистеми «Нур» дозволить забезпечити в 2020 році до 42% енергетичних потреб Марокко.

Leave a Reply