У Марокко відклали початок роботи гігантської сонячної електростанції

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Марокко відклали початок роботи гігантської сонячної електростанції

У Марокко відклали початок роботи гігантської сонячної електростанції

Марокканське агентство з сонячної енергії відклало без пояснення причин початок роботи «Нур-1», першої черги сонячної електростанції, яка в перспективі стане найбільшим у світі виробничим об’єктом з використання енергії Сонця.

Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на агентство France-Presse.

Виробництво додаткових 160 мегават електроенергії повинно дозволити державі Марокко, яке розташоване на північному заході Африки, значно скоротити викиди парникових газів.

Наступні фази проекту, «Нур-2» і «Нур-3», повинні бути реалізовані в 2016 і 2017 роках відповідно, також передбачено оголошення тендеру на спорудження четвертої черги.

Комплекс в цілому, за оцінками міністерства енергетики Марокко, передбачає скорочення викидів вуглекислого газу на 240 000 тонн на рік.

Після завершення всіх етапів будівництва, «Нур» стане, як стверджують розробники, «найбільшим виробничим об’єктом сонячної енергетики у світі», загальна площа якого складе 30 квадратних кілометрів. «Нур» буде генерувати 580 мегават електроенергії, чого вистачить для забезпечення мільйонів будинків.

Марокко, яке має мізерні запаси нафти і газу, є найбільшим імпортером енергії в країнах Близького Сходу та Північної Африки. Спорудження енергосистеми «Нур» дозволить забезпечити в 2020 році до 42% енергетичних потреб Марокко.

Автор | 2016-01-29T19:43:33+00:00 Січень 18th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.