Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


У Малайзії розробили LED-ліхтарі, які працюють від енергії сонця та знищують москітів

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Малайзії розробили LED-ліхтарі, які працюють від енергії сонця та знищують москітів

У Малайзії розробили LED-ліхтарі, які працюють від енергії сонця та знищують москітів

Вчені з Університету Малайї, що в Куала-Лумпурі, Малайзія, розробили особливу систему вуличного світлодіодного освітлення, яка працює від енергії сонця та знищує москітів – потенційних переносників лихоманки Денге.

Нові лампи покликані зменшити кількість випадків зараження небезпечною хворобою, від якої у 2015 році у країні померло 200 осіб.

Розроблені дослідниками LED-ліхтарі використовують реакцію ультрафіолетового випромінювання та діоксиду титану і випускають вуглекислий газ, який імітує за своїм складом видих людини (комарів приваблює саме цей запах).

Москіти реагують на газ, який виділяють лампи, і потрапляють у пастку: комахи проникають всередину плафона, де маленький вентилятор заганяє їх у розташовану у нижній частині ліхтаря москітну сітку. Опинившись у сітці, комарі вже не здатні вибратися назовні.

До того ж технологія Eco-Greenergy дозволяє новій системі вуличного світлодіодного освітлення отримувати енергію не тільки від міської мережі, але й від сонця. Крім цього, інноваційні ліхтарі, батарея, проводка і контролер у яких знаходяться у верхній частині, можуть не тільки пережити серйозну повінь, а й маючи у стовпі відповідний сенсор, вимірювати рівень води і передавати ці дані до служби попередження.

Автор | 2016-03-11T20:36:57+00:00 Березень 11th, 2016|Новини|