У Малайзії розробили LED-ліхтарі, які працюють від енергії сонця та знищують москітів

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Малайзії розробили LED-ліхтарі, які працюють від енергії сонця та знищують москітів

У Малайзії розробили LED-ліхтарі, які працюють від енергії сонця та знищують москітів

Вчені з Університету Малайї, що в Куала-Лумпурі, Малайзія, розробили особливу систему вуличного світлодіодного освітлення, яка працює від енергії сонця та знищує москітів – потенційних переносників лихоманки Денге.

Нові лампи покликані зменшити кількість випадків зараження небезпечною хворобою, від якої у 2015 році у країні померло 200 осіб.

Розроблені дослідниками LED-ліхтарі використовують реакцію ультрафіолетового випромінювання та діоксиду титану і випускають вуглекислий газ, який імітує за своїм складом видих людини (комарів приваблює саме цей запах).

Москіти реагують на газ, який виділяють лампи, і потрапляють у пастку: комахи проникають всередину плафона, де маленький вентилятор заганяє їх у розташовану у нижній частині ліхтаря москітну сітку. Опинившись у сітці, комарі вже не здатні вибратися назовні.

До того ж технологія Eco-Greenergy дозволяє новій системі вуличного світлодіодного освітлення отримувати енергію не тільки від міської мережі, але й від сонця. Крім цього, інноваційні ліхтарі, батарея, проводка і контролер у яких знаходяться у верхній частині, можуть не тільки пережити серйозну повінь, а й маючи у стовпі відповідний сенсор, вимірювати рівень води і передавати ці дані до служби попередження.

Автор | 2016-03-11T20:36:57+00:00 Березень 11th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.