Литва виробляє чверть енергії з ВДЕ

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Литва виробляє чверть енергії з ВДЕ

Литва виробляє чверть енергії з ВДЕ

У Литві чверть енергії стали виробляти з альтернативних джерел енергії. Згідно з планами уряду, ця прибалтійська країна повинна виробляти не менш 23% електроенергії з ВДЕ тільки до 2020 року.

Про це розповів директор Литовської конфедерації поновлюваних ресурсів Мартінас Нагевічус під час екологічної прес-конференції у Вільнюсі, передає Еcotechnica.

До кінця минулого року кількість «зеленої» енергії, використовуваної в Литві, досягла 24,7%. Найактивніше розвивалася вітроенергетика. Встановлена потужність вітряків на початок цього року – понад 430 МВт/год. Потужність гідроелектростанцій досягла майже 130 МВт, сонячних батарей – 70 МВт, використання біомаси, або відходів деревообробної промисловості – також 70 МВт, природного газу – 25 МВт.

Литва виробляє чверть енергії з ВДЕ

Литва виробляє чверть енергії з ВДЕ

Якщо використовувати весь потенціал відновлюваних джерел енергії, то вони забезпечать країну в півтора рази більшою кількістю енергії, ніж потрібна жителям та підприємствам.

«Литва стане використовувати енергію відновлюваних джерел на 100%. Питання – коли і як, з яким економічним ефектом», – висловив думку Мартінас Нагевічус.

Наступним етапом розвитку енергоефективності для Литви, як і для інших країн ЄС стане збільшення частки споживаної енергії з відновлюваних ресурсів до 27% до 2030 року. До речі, вартість енергії вітру впала на 58% за п’ять років – з 2009 до 2014 року, і продовжує знижуватися. Сонячна енергія подешевшала в п’ять разів за цей же період. А ось ціни на ядерну енергію продовжують зростати, зараз вони вищі за ціни на енергію сонця або вітру. 61% енергії Литва імпортує з Естонії, Росії та Швеції.

Автор | 2016-10-20T00:59:31+00:00 Травень 9th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.