Литовці запропонували створити техноцентр з енергоефективності та енергозбереження на Тернопільщині

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Литовці запропонували створити техноцентр з енергоефективності та енергозбереження на Тернопільщині

Литовці запропонували створити техноцентр з енергоефективності та енергозбереження на Тернопільщині

Литовці мають намір створити у Тернопільській області техноцентр з енергоефективності та енергозбереження.

Як зазначив начальник управління розвитку інфраструктури, транспорту та енергозбереження облдержадміністрації Василь Ясіновський під час відеонаради з головами районних державних адміністрацій, іноземну делегацію зацікавили розробки науковців Тернопільського національного педагогічного університету ім. В Гнатюка – біотеплогенератори, передає Газета Свобода Тернопіль.

«У рамках Міжнародного інвестиційного форуму “Тернопільщина Invest – 2016” під час панельної дискусії “Енергоефективність та альтернативні види енергії” ми представили низку перспективних проектів: “Біотеплогенератори малої потужності (від 20 кВт до 50 кВт) з термоелектричним модулем для автономних систем електроживлення”, “Біотеплогенератори для сушіння зернових”, “Теплогенератор – утилізатор”, “Створення техноцентру з енергозбереження та енергоефективності”, “Організація виробництва торфопродукції в області”, “Використання деревної біомаси: найоптимальніше вирішення питання енергетичної незалежності”, Бережанський район, а також “Будівництво лінії з виробництва паливних пелет з біомаси рослинного походження у Лановецькому районі” та “Енергоефективний Вишнівець на основі альтернативних джерел енергії”, – розповідає очільник області. – Представники делегацій з Словаччини, Словенії, Польщі виявили неабияку зацікавленість у їх реалізації».

Автор | 2016-06-04T14:38:09+00:00 Червень 4th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.