Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Литовці запропонували створити техноцентр з енергоефективності та енергозбереження на Тернопільщині

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Литовці запропонували створити техноцентр з енергоефективності та енергозбереження на Тернопільщині

Литовці запропонували створити техноцентр з енергоефективності та енергозбереження на Тернопільщині

Литовці мають намір створити у Тернопільській області техноцентр з енергоефективності та енергозбереження.

Як зазначив начальник управління розвитку інфраструктури, транспорту та енергозбереження облдержадміністрації Василь Ясіновський під час відеонаради з головами районних державних адміністрацій, іноземну делегацію зацікавили розробки науковців Тернопільського національного педагогічного університету ім. В Гнатюка – біотеплогенератори, передає Газета Свобода Тернопіль.

«У рамках Міжнародного інвестиційного форуму “Тернопільщина Invest – 2016” під час панельної дискусії “Енергоефективність та альтернативні види енергії” ми представили низку перспективних проектів: “Біотеплогенератори малої потужності (від 20 кВт до 50 кВт) з термоелектричним модулем для автономних систем електроживлення”, “Біотеплогенератори для сушіння зернових”, “Теплогенератор – утилізатор”, “Створення техноцентру з енергозбереження та енергоефективності”, “Організація виробництва торфопродукції в області”, “Використання деревної біомаси: найоптимальніше вирішення питання енергетичної незалежності”, Бережанський район, а також “Будівництво лінії з виробництва паливних пелет з біомаси рослинного походження у Лановецькому районі” та “Енергоефективний Вишнівець на основі альтернативних джерел енергії”, – розповідає очільник області. – Представники делегацій з Словаччини, Словенії, Польщі виявили неабияку зацікавленість у їх реалізації».

Автор | 2016-06-04T14:38:09+00:00 Червень 4th, 2016|Новини|