Львівським ОСББ збільшили суму відшкодування «теплих» кредитів зі 100 до 400 тис. гривень

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Львівським ОСББ збільшили суму відшкодування «теплих» кредитів зі 100 до 400 тис. гривень

Львівським ОСББ збільшили суму відшкодування «теплих» кредитів зі 100 до 400 тис. гривень

У Львові збільшили ОСББ і ЖБК максимальну суму відшкодування частини кредиту на заходи з енергозбереження, капітального ремонту та реконструкції багатоквартирних будинків зі 100 до 400 тис. гривень.

Відповідні зміни до програми «Теплий дім» на 2015-2018 роки були ухвалені депутатами Львівської міськради 31 березня.

Крім того, депутати продовжили дію згаданої програми до 2020 року.

Як зазначається у пояснювальній записці, максимальне відшкодування – 400 тис. гривень – отримають тільки ті ОСББ та ЖБК, які позичать кошти у сумі від 1 млн 333 тис. гривень і більше.

«Така допомога дозволить організованим власникам залучати кредитні кошти на термін до десяти років на умовах кредитно-фінансової установи та завдяки відшкодуванню з міського бюджету значно зменшити щорічне навантаження на кожну окрему сім’ю», – йдеться у документі.

Передбачається, що нововведена компенсація з міського бюджету стимулюватиме ОСББ і ЖБК Львова до проведення комплексних енергоефективних заходів у житлових будинках.

Згідно з даними, протягом липня 2015 року – березня 2016 року у Львові утворилося 68 ОСББ, що становить 11% від загальної кількості.

Автор | 2016-04-04T20:58:16+00:00 Квітень 4th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.