Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Львівським ОСББ збільшили суму відшкодування «теплих» кредитів зі 100 до 400 тис. гривень

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Львівським ОСББ збільшили суму відшкодування «теплих» кредитів зі 100 до 400 тис. гривень

Львівським ОСББ збільшили суму відшкодування «теплих» кредитів зі 100 до 400 тис. гривень

У Львові збільшили ОСББ і ЖБК максимальну суму відшкодування частини кредиту на заходи з енергозбереження, капітального ремонту та реконструкції багатоквартирних будинків зі 100 до 400 тис. гривень.

Відповідні зміни до програми «Теплий дім» на 2015-2018 роки були ухвалені депутатами Львівської міськради 31 березня.

Крім того, депутати продовжили дію згаданої програми до 2020 року.

Як зазначається у пояснювальній записці, максимальне відшкодування – 400 тис. гривень – отримають тільки ті ОСББ та ЖБК, які позичать кошти у сумі від 1 млн 333 тис. гривень і більше.

«Така допомога дозволить організованим власникам залучати кредитні кошти на термін до десяти років на умовах кредитно-фінансової установи та завдяки відшкодуванню з міського бюджету значно зменшити щорічне навантаження на кожну окрему сім’ю», – йдеться у документі.

Передбачається, що нововведена компенсація з міського бюджету стимулюватиме ОСББ і ЖБК Львова до проведення комплексних енергоефективних заходів у житлових будинках.

Згідно з даними, протягом липня 2015 року – березня 2016 року у Львові утворилося 68 ОСББ, що становить 11% від загальної кількості.

Автор | 2016-04-04T20:58:16+00:00 Квітень 4th, 2016|Новини|