У Львові показали український електробус

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Львові показали український електробус

У Львові показали український електробус

Машина здатна проїхати до 200 кілометрів на одному заряді.

Спеціально для Львова концерн “Електрон” виготовив електробус, який розпочне курсувати містом вже до кінця поточного року, повідомляє місцеве видання “Вголос”.

Наголошується, що електробус моделі Е19101 – повністю низькопідлоговий 12-метровий і може перевозити до 100 пасажирів одночасно. Потужність тягового двигуна складає 230 кВт. Максимальна швидкість електробуса – 70 км/год., а його пробіг без підзарядки батарей становить понад 200 км.

Гендиректор СП “Електронтранс” Василь Пецух зазначив, що в середньому це відстань дорівнює денному пробігу львівського дизельного автобуса. На підзарядку електробуса потрібно 6-7 годин. Вартість палива в порівнянні зі звичайним автобусом удешевилась в десять разів.

Також повідомили, що акумулятори мають ресурс від 5 до 8 тисяч циклів заряд-розряд. За словами розробників, це повністю екологічний вид транспорту з підвищеним комфортом для пасажирів.

“Електрон” також виготовив для Львова ще два нових тролейбуси. Вартість одного електробуса – близько 9 млн грн., тролейбуса – 5 млн грн.

Автор | 2016-10-20T01:00:07+00:00 Листопад 10th, 2015|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.