Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Лучанин зробив свій будинок автономним завдяки енергії землі та сонця

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Лучанин зробив свій будинок автономним завдяки енергії землі та сонця

Лучанин зробив свій будинок автономним завдяки енергії землі та сонця

Лучанин Олександр Шалайко зробив свій будинок №13 по вулиці Петра Маха автономним завдяки тепловому насосу, сонячним батареям та колекторам.

Ідея максимально економного житла з’явилась ще на етапі будівництва п’ять років тому, передає Волинське агентство розслідувань.

Насамперед будівлю повністю утеплили, зокрема, на горищі поклали 20 см теплоізолятора та кераміку зверху. Також поставили енергозберігаючі двокамерні склопакети та вкрутили енергоощадні лампочки. На наступному етапі встановили геліосистему, яка використовує сонячну енергію для нагрівання води. Як результат, сім’я Шалайко забезпечена безкоштовною гарячою водою на 80%.

Пізніше облаштували сонячні панелі, які перетворють сонячні промені в електричну енергію.

Нарешті у 2016 році Олександр Шалайко встановив тепловий насос, який дозволяє використати теплову енергію землі для обігріву помешкання.

Нині будинок №13 по вулиці Петра Маха перетворився на яскравий приклад практичного застосування «зеленої» енергії. Сім’я Шалайко практично не використовує традиційну електроенергію – лише взимку у великі морози і пасмурні дні.

У найближчому майбутньому Олександр Шалайко збирається перейти на “зелений тариф” і почати заробляти.

“Вкласти гроші в альтернативні джерела енергії і повернути їх завдяки “зеленому тарифу” – найкращий бізнес, – впевнений власник будинку на Петра Маха. – За “зеленим тарифом” електроенергію купують досить дорого – наразі вартість 1 кВт-год електроенергії становить 20 євроцентів. При цьому до 2030 року «зелений» тариф буде прив’язуватися до євро”.

Майбутнім раціоналізаторам лучанин радить, перш за все, замінити лампи розжарювання на світлодіоди.

«Далі можна розпочинати комплексне утеплення чи встановлення сонячних панелей, – ділиться досвідом Олександр Шалайко. – Необхідно враховувати стан помешкання: чи утепленні стіни та підлога, чи вікна енергозберігаючі, скільки дверей при вході, яка вентиляція та які лампочки використовуються».

Автор | 2016-06-25T21:42:09+00:00 Червень 25th, 2016|Новини|