Лучанин зробив свій будинок автономним завдяки енергії землі та сонця

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Лучанин зробив свій будинок автономним завдяки енергії землі та сонця

Лучанин зробив свій будинок автономним завдяки енергії землі та сонця

Лучанин Олександр Шалайко зробив свій будинок №13 по вулиці Петра Маха автономним завдяки тепловому насосу, сонячним батареям та колекторам.

Ідея максимально економного житла з’явилась ще на етапі будівництва п’ять років тому, передає Волинське агентство розслідувань.

Насамперед будівлю повністю утеплили, зокрема, на горищі поклали 20 см теплоізолятора та кераміку зверху. Також поставили енергозберігаючі двокамерні склопакети та вкрутили енергоощадні лампочки. На наступному етапі встановили геліосистему, яка використовує сонячну енергію для нагрівання води. Як результат, сім’я Шалайко забезпечена безкоштовною гарячою водою на 80%.

Пізніше облаштували сонячні панелі, які перетворють сонячні промені в електричну енергію.

Нарешті у 2016 році Олександр Шалайко встановив тепловий насос, який дозволяє використати теплову енергію землі для обігріву помешкання.

Нині будинок №13 по вулиці Петра Маха перетворився на яскравий приклад практичного застосування «зеленої» енергії. Сім’я Шалайко практично не використовує традиційну електроенергію – лише взимку у великі морози і пасмурні дні.

У найближчому майбутньому Олександр Шалайко збирається перейти на “зелений тариф” і почати заробляти.

“Вкласти гроші в альтернативні джерела енергії і повернути їх завдяки “зеленому тарифу” – найкращий бізнес, – впевнений власник будинку на Петра Маха. – За “зеленим тарифом” електроенергію купують досить дорого – наразі вартість 1 кВт-год електроенергії становить 20 євроцентів. При цьому до 2030 року «зелений» тариф буде прив’язуватися до євро”.

Майбутнім раціоналізаторам лучанин радить, перш за все, замінити лампи розжарювання на світлодіоди.

«Далі можна розпочинати комплексне утеплення чи встановлення сонячних панелей, – ділиться досвідом Олександр Шалайко. – Необхідно враховувати стан помешкання: чи утепленні стіни та підлога, чи вікна енергозберігаючі, скільки дверей при вході, яка вентиляція та які лампочки використовуються».

Автор | 2016-06-25T21:42:09+00:00 Червень 25th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.