Лас-Вегас повністю перейшов на альтернативні джерела енергії

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Лас-Вегас повністю перейшов на альтернативні джерела енергії

Лас-Вегас повністю перейшов на альтернативні джерела енергії

Влада Лас-Вегаса заявила про повний перехід всієї міської інфраструктури на поновлювані джерела енергії. Про це повідомляє The Huffington Post. Таким чином, Лас-Вегас став найбільшим містом США, яке відмовилось від традиційних видів енергії.

Перехід на зелену енергію торкнеться і всіх казино міста – на їх дахах будуть встановлені сонячні батареї. Стало відомо, що адміністрація міста планувала здійснити повний перехід на альтернативну енергетику ще в 2015 році.

Таким чином, тепер в місті вся енергія буде вироблятися за рахунок сонячних панелей, а також ГЕС. Очікується, що перехід на альтернативні джерела енергії дозволить щорічно економити п’ять мільйонів доларів.

У листопаді мери 48 найбільших міст США написали публічний лист обраному президенту Дональду Трампу, в якому заявили про свій намір боротися з викидами вуглекислого газу.

Автор | 2017-01-08T16:25:49+00:00 Грудень 20th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.