Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Лас-Вегас повністю перейшов на альтернативні джерела енергії

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Лас-Вегас повністю перейшов на альтернативні джерела енергії

Лас-Вегас повністю перейшов на альтернативні джерела енергії

Влада Лас-Вегаса заявила про повний перехід всієї міської інфраструктури на поновлювані джерела енергії. Про це повідомляє The Huffington Post. Таким чином, Лас-Вегас став найбільшим містом США, яке відмовилось від традиційних видів енергії.

Перехід на зелену енергію торкнеться і всіх казино міста – на їх дахах будуть встановлені сонячні батареї. Стало відомо, що адміністрація міста планувала здійснити повний перехід на альтернативну енергетику ще в 2015 році.

Таким чином, тепер в місті вся енергія буде вироблятися за рахунок сонячних панелей, а також ГЕС. Очікується, що перехід на альтернативні джерела енергії дозволить щорічно економити п’ять мільйонів доларів.

У листопаді мери 48 найбільших міст США написали публічний лист обраному президенту Дональду Трампу, в якому заявили про свій намір боротися з викидами вуглекислого газу.

Автор | 2017-01-08T16:25:49+00:00 Грудень 20th, 2016|Новини|